Wpis z mikrobloga

Jako jeden z niewielu prawdziwych #rozowypasek uczestniczących w nocnej edycji walentynkowego czata stwierdzam, że 90% tych z którymi miałam okazję zamienić kilka zdań, to #chamstwo , #buractwo #przegryw i #stulejacontent .
Efektem tego mojego #eksperyment są jedynie 3(trzy) w miarę normalne rozmowy na czacie, z czego dwie przeniosły się na prv.Kilkanaście musiałam zamknąć przed czasem z powodu wyżej wymienionych tagów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie ma co panowie....trzymacie poziom którego nie nazwę, bo musiałabym was obrazić ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozostaje mi nadzieja, że nocni uczestnicy czatu nie byli reprezentatywną grupą niebieskiej części #wykop .
#oswiadczenie #ciekawostki #podrywajzwykopem #walentynkizwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
Nie ma co panowie....trzymacie poziom którego nie nazwę, bo musiałabym was obrazić ( ͡º ͜ʖ͡º)


@GoSiulKa: Dziękuję serdecznie za niemiłe słowa, jak nawet mnie tam nie było... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podobnie mógłbym pójść do domu publicznego, zbadać 30 losowo wybranych kobiet i wrócić na wypok by orzec, że 100% kobiet jest prostytutkami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Falcon: Zwróciłam się do uczestników czatu i to nie wszystkich(to wynika z kontekstu), bo z kimś tam jednak udało mi się NORMALNIE popisać, a chyba o to w tej zabawie chodziło.Nastepnie wyraziłam nadzieję, że nie jest to grupa reprezentatywna portalu,wiec twoje porównanie do domu publicznego jest jakby z kosmosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: to nie jest reprezentatywna grupa, ja np jestem grzeczny, mily, inteligentny, sympatyczny, umiem sie ladnie wyslowic, nie slucham goralskiej muzyki i do tego jestem bardzo skromny. a ze na czat nie trafilem to wyszlo jak wyszlo :)
  • Odpowiedz