Wpis z mikrobloga

Chciałbym z tego miejsca potępić kretynów, którzy wyśmiewali mireczka wyrażającego myśli samobójcze, doradzali mu metodę samobójstwa i ogólnie przyklaskiwali tej decyzji. Bezmyślnych idiotów było 3-4, nie pamiętam dokładnie. Gość usunął wpis w momencie gdy mu odpisywałem chcąc pomóc, później pożegnał się w kolejnym. Teraz powiem tak, jeśli typ już nie napisze na #mirko, lub nie odpisze mi na pw, jego krew jest również na waszych rękach. Możecie mówić, że to jego decyzja, a to co robiliście to tylko słowa i żarty. Faktem jednak pozostanie, że w momencie gdy krzyczał o pomoc, już nawet nie do znajomych, a do społeczności, której był częścią, wy w imieniu tej społeczności mu nie tylko tej pomocy nie udzieliliście, a wręcz zrobiliście coś przeciwnego. Polecam przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się nad życiem. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to kto wie, może robiąc to w przyszłości też dojdziecie do wniosku, że trzeba je skończyć. I życzę wam, byście otrzymali wtedy pomoc, której w tym konkretnym wypadku brakło.


#samobojstwo #depresja #idiocisawsrodnas #znieczulica #znieczulicaspoleczna
  • 224
popatrz sobie na mikroblog, anime, heheszki, memy memy memy rakcontenty patrz na mowe i emotikony


@CzarodziejskiMirek: popatrz sobie na akcje typu zbiórka na miecz MistrzaYody.
typu dziesiątki innych akcji charytatywnych.
typu MistrzYoda podrzuca internet gnidzie.
popatrz sobie na tematyczne tagi z rożnych dziedzin, prowadzone merytorycznie przez fachowców w tych dziedzinach,
popatrz sobie na znajomości i przyjaźnie zawiązywane na wykoppiwach
@bykubyk: tu problem jest w tym, że niektórzy myślą że "jakby ktoś naprawdę chciał się zabić, to by to po prostu zrobił, a nie atencyjnie o tym mówił". A to jest przecież ostatnie wołanie o pomoc, ci ludzie chcą żyć ale sami sobie nie radzą, mają nadzieję że ktoś się nimi zainteresuje i im pomoże. Ale czego oczekiwać od wykopowych chłopków roztropkow z zerową inteligencją emocjonalną
ze względu na to, że strona nie jest gorącą linią dla entuzjastów lin, tylko stroną dla obrażania polaków i spamu niezależną.


@Im_CIA: to twoje zdanie

moje zdanie jest takie, że to strona nie dla obrażania polaków, nie dla spamu niezależną, i nie dla ludzi pozbawionych empatii, czyli dla ciebie.

więc wg. mojego zdania powinieneś przestać tu pisać

i kto z nas ma rację? no właśnie.
@spere:

@CzarodziejskiMirek: popatrz sobie na akcje typu zbiórka na miecz MistrzaYody.

typu dziesiątki innych akcji charytatywnych.

typu MistrzYoda podrzuca internet gnidzie.

popatrz sobie na tematyczne tagi z rożnych dziedzin, prowadzone merytorycznie przez fachowców w tych dziedzinach,

popatrz sobie na znajomości i przyjaźnie zawiązywane na wykoppiwach


oczywiście że są spoko tagi i ludzie ale i jest też tutaj ogromny 4chan i #!$%@? no już nie mówcie że tego nie widzicie.

wejdź
@spere: Ja mam rację, bo taki jest stan faktyczny, a o tym pisałem. Ja bym chciał aby wypok był inny. Al nie jest. ja bym chciał aby śmiecie tu nie zaglądały. I co z tego? Teraz jest to środowisko nieprzyjazne samobójcom. I całe szczęście, bo samobójcy nie są wcale fajni do czytania i obcowania z. Więc niech idą do ludzi którzy chcą i potrafią obcować z i ratować entuzjastów swobodnego spadania
@CzarodziejskiMirek: na tej samej zasadzie wykop to nie portal dla anime, rozdajo, memów, opowieści o tym że chyba bolec na boku, opowieści z pracy, uczelni, z domu i zagrody, z innych kontynentów, z piwnicy, ze strychu

czyli portal nie dla niczego

ZAMYKAM WYKOP
@Nikczemny: A ja to mam w dupie, to nie jest forum psychologiczne ani forum samobójców, ja tutaj wchodzę sobie poczytać ciekawostki i pożartować, ewentualnie podyskutować, a to, że ktoś ma problemy poważne i pisze je na forum gdzie 50% ponad to zarzutki, to jego sprawa i niczyjej krwi na rękach nie mam. Jak jesteś taki Samarytanin to go wystalkuj i jedź do niego go pocieszać.