Wpis z mikrobloga

Chciałbym z tego miejsca potępić kretynów, którzy wyśmiewali mireczka wyrażającego myśli samobójcze, doradzali mu metodę samobójstwa i ogólnie przyklaskiwali tej decyzji. Bezmyślnych idiotów było 3-4, nie pamiętam dokładnie. Gość usunął wpis w momencie gdy mu odpisywałem chcąc pomóc, później pożegnał się w kolejnym. Teraz powiem tak, jeśli typ już nie napisze na #mirko, lub nie odpisze mi na pw, jego krew jest również na waszych rękach. Możecie mówić, że to jego decyzja, a to co robiliście to tylko słowa i żarty. Faktem jednak pozostanie, że w momencie gdy krzyczał o pomoc, już nawet nie do znajomych, a do społeczności, której był częścią, wy w imieniu tej społeczności mu nie tylko tej pomocy nie udzieliliście, a wręcz zrobiliście coś przeciwnego. Polecam przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się nad życiem. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to kto wie, może robiąc to w przyszłości też dojdziecie do wniosku, że trzeba je skończyć. I życzę wam, byście otrzymali wtedy pomoc, której w tym konkretnym wypadku brakło.


#samobojstwo #depresja #idiocisawsrodnas #znieczulica #znieczulicaspoleczna
  • 224
@Im_CIA: Robisz, że tak powiem, #!$%@?ę z logiki. Argumentem za agresją w kierunku samobójców ma być fakt, że... występuje agresja w kierunku samobójców. Cóż, brzmi jak ponury żart. Pozwolę sobie to sparafrazować:

Wykopek 1: "Nie powinniśmy wykazywać agresji w stosunku do samobójców!"
Wykopek 2: "Ja wykazuję agresję w stosunku do samobójców."
W1: "Dlaczego?"
W2: "Ponieważ inni ludzie są tutaj nieprzyjaźni w stosunku do samobójców, więc chcę jeszcze nakręcać tę karuzelę agresji,
@Kampala: Lel Nie napisałem, że śmiecie są fajni, tylko, że są. I żeby samobóje się walili ze smutnymi wpisami na mirko, bo to nie jest na to miejsce i ze względu na to, że strona nie jest gorącą linią dla entuzjastów lin, tylko stroną dla obrażania polaków i spamu niezależną. Plus występują niekorzystne warunki śmieciowe.
W skrócie, niech tu nie piszą bo bedzie im przykro bo u nie pasują.
Pozdrawiam bardzo
@FeelTheEnergy: Już słyszałem kiedyś #coolstory, że ktoś się bał spać w jednym mieszkaniu ze schizofrenikiem, a schizofrenicy w większości są nieszkodliwi, tylko potrafią pieprzyć głupoty. A jeśli myślisz, że jak teraz jesteś zdrowy, to jesteś bezpieczny - żebyś się za kilka lat nie zdziwił, bo takie choroby wychodzą w różnym wieku. Swoją drogą samobójstw jest w Polsce więcej niż wypadków samochodowych, gdzie w normalnych krajach jest więcej wypadków samochodowych...
@Nikczemny: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama tego mireczka, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych,
bo Polska policja o dziwo namierzyła kiedyś idiotę, które popełnił błędy robiąc alarm bombowy przez Tora.


@pyryz: nie znam sie to sie wypowiem

ten koleś miał pecha bo to wcale nie on wywoływał te alarmy bombowe, tylko zalogował sie z tej samej sesji na swoje legitne konto allegro co ten koleś wywołujący alarmy

nie pytaj skąd wiem