Wpis z mikrobloga

Jezu jak mnie #!$%@?ą te pseudointeligentne pajace.

Szukasz np. laptopa do grania za 3000 złotych i piszesz na mirko prośbę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego sprzętu. Co otrzymasz w odpowiedzi od takiego debila?

Kup PS4

Laptop i gry xD

Laptop do grania hehe. Kup stacjonarke.


A może #!$%@? nie mam gdzie trzymać stacjonarki albo telewizora? Może sytuacja zmusza mnie do grania na laptopie? Pajace myślą chyba, że reszta nie wie o podstawach.

Jak masz z takimi odpowiedziami wyjeżdżać to spakuj grzecznie mandżur i #usunkonto

#pcmasterrace #gorzkiezale #bekazpodludzi #laptopy
  • 76
@GraveDigger: Oj... jakże starej daty ty jesteś. Trochę fajnie, ale żeby się o komputerach wypowiadać?

Za 3k masz 950M z sensownym prockiem - pograsz we wszystko, jasne że nie będzie to #pcmasterrace ale pograsz w grafie lepszej niż na konsoli.
Na premierę Pascali to ostrożnie bo apopleksji dostaniesz.

Dobra... sorry za bardzo złośliwy ton, ale tak to wygląda i już #!$%@? człowieka strzela jak ma pisać 100 razy to samo. Ja
@GraveDigger: @DyrektorInternetu: Za 3k może nie kupi ale za 4k/4,5k prędzej, jeśli gościu ma te trzy tysiące w ręku od razu na położenie, to spokojnie tą resztę może wziąć na jakieś 6-8 rat ale spłacić w dwa miesiące żeby obciążeniem i zmartwieniem(ciężarem na myślach, no) długo nie było.
I po problemie, no ale jeśli ktoś nie chce brać rat to tylko dozbierać, albo brać słabszy :/ .
@calaprawdaprostowoczy: Ale czy ty nie rozumiesz treści wpisu? Ja nie twierdzę, że laptop jest lepszy do grania tylko, że zamiast udzielić konkretnej odpowiedzi tworzą gównowypociny.

Równie dobrze zamiast komputera możesz zastosować np. samochód

Szukam vana dla rodziny ośmioosobowej...

Panie...na co panu van? Przecież to gówno ledwo co jeździ tak powoli...kup pan Mazde MX-7 lub Ferrari będziesz pan #!$%@?ł.


Teraz czaisz?
@Madin5: Kupiłem Y50-70 z i7 i tym GTX-em za 2750 na OLX ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wpis powstał po przeczytaniu jak ktoś inny szukał laptopa biznesówki do 3k. Oczywiście zaraz pojawił się zlot januszy stwierdzających, że laptop do pracy to gówno i potrzebna jest stacjonarka...ręce opadają.
Szukasz np. laptopa do grania za 3000 złotych i piszesz na mirko prośbę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego sprzętu.


@DyrektorInternetu:

http://www.wykop.pl/wpis/16488579/lenovo-y50-70-za-2500-zl-dobry-deal-czy-znajde-cos/

Tak źle ci nie odpowiadali, w większości przypadków raczej też jest normalnie.

Tymczasem:
http://www.wykop.pl/wpis/16447773/ludzie-bez-wyzszego-wyksztalcenia-lub-specjalizacj/
@DyrektorInternetu: pytanie zasadnicze w co się gra. Czy łykasz tytuły na bieżąco czy pykasz od czasu do czasu w coś ot tak po prostu.
Mnie gry znudziły, a w te, które chciałbym zagrać są pojedynczymi tytułami z przeciągu kilku lat, więc dla mnie wymiana sprzętu tylko dla gier by się nie oplacała :P.
Zmierzam do tego, że brakuje uzasadnienia, żeby sądzić, że "laptopy nie są do gier". Wszystko zależy od intensywności
@DyrektorInternetu: GTA działa Ci w high tylko w śmiesznej rozdzielczości rozdzielczości i równie niskiej ilości fps ;) do odpalenia go w high przy 720p na PC wystarcza podobno gtx 650 którego ceny zaczynają się od 260 zł na Allegro. Wiec to że wydałeś 3k i odpalasz GTA 5 w high to nie dowodzi że laptopy się nadają do grania bo PC do odpalenia tej gry w takich parametrach byś miał za
@DyrektorInternetu: od zawsze miałem laptopa do gier i wcale nie żałowałem, wpierw acer 5920g , potem asus g73jh, potem Alienware m17x4 , niestety każdy z tych laptopoów w końcu się przegrzewać zaczynał, mimo układania na podkładce chłodzącej i regularnego czyszczenia. Alienka sprzedałem i kupiłem wypasioną stacjonarkę rok temu dokładając tylko tysiąc zł na monitor. Polecam ci pójść tą drogą.
Bo laptopy za 3k do grania nie istnieją, o ile to nie jest granie w gry z GBA / NDS
Kiedyś gadałem z typem (w skrócie, nie wnikajmy) o kompach; ja swojego kompa z 6 rdzeniowym Xeonem kupiłem za 1450zł. On mi pokazał laptopa z podobnej wydajności Intelem za 10k.

I trzeba dojść do tego, że laptop to laptop. Fajnie jest pograć w Pokemony, ale to zawsze będzie laptop.