Wpis z mikrobloga

Opłaca sie w ogole emigrować do UK na 2 miesiące , wrócić i znowu lecieć na dłużej ? Jesli nie to gdzie ? #uk #emigracja #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quarox: Jeśli Ci się uda znaleźć fajną pracę, która Ci się spodoba i finansowo też będzie Ci odpowiadać to zostać trochę dłużej. Od jakiegoś czasu w UK jest przepis, że jak zatrudniony jesteś przez agencję pracy w jednej firmie to po 3 miesiącach powinieneś otrzymać taką samą stawkę jaką ma pracownik ma na kontrakcie albo firma ma Ci zaproponować umowę o pracę ( oczywiście najpierw okres próbny- wszystko zależy od
  • Odpowiedz
@quarox: Ile? pytam się ile jeszcze będzie nam dane widzieć takich postów zanim ludzie się nie nauczą wejść na dany tag i szukać tam odpowiedzi/podobnych postów, z podobnymi pytaniami i odpowiedziami na nie?

Ile? ile jeszcze razy trzeba będzie tłumaczyć nieogarom że to wszystko zależy od ciebie, tego czy jesteś zaradny, twoich umiejętności, od twojego doświadczenia, od stopnia władania językiem i mnóstwa innych rzeczy. Jednemu się nie opłaci ale tobie już może i na odwrót.

Zastanawiam się w jakim celu ludzie piszą takie posty? chcesz jechać to jedź, przekonaj się sam,
  • Odpowiedz
  • 0
@Namarin: Boże ogarnij sie chłopie pytam sie czy na 2 Słownie DWA miesiące opłaca sie wyjeżdżać bo po 2 miesiącach musimy wrócić do kraju!!!!! I pozniej możemy jechac juz na spokojnie na dłużej.
  • Odpowiedz
@quarox: to nie ja mam problemy, to nie ja się pytam czy opłaca się wyjechać za granicę na dwa miesiące :)

To nie ja nie potrafię zrobić researchu w sieci i to nie ja idę na łatwiznę pytając o takie rzeczy na mirko.

To nie ja nie potrafię wyszukać tu informacji i odpowiedzi na podobne pytanie które zadałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Namarin: pytam sie bo k---a albo jestes taki głupi albo niedorozwinięty , wszystkie silniki auta sa dobre ? Jesli ktos zna sie na tym lepiej ode mnie to czemu mam sie go nie zapytać czy poleca , czy sie opłaca stosunek jakość cena , co wybrać . Ty taki zaradny jestes w każdym temacie ? bo porównanie zrobiłeś zajebiste :)
  • Odpowiedz
@quarox: nie w każdym ale zamiast pytać o jedno i to samo w internecie to wyjechałem by się przekonać na własnej skórze. To jest ta różnica.

Jeszcze raz podpowiem, gdyby się nie opłacało emigrować to by ludzie masowo nie emigrowali więc nie pytaj czy się opłaca!
  • Odpowiedz