Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu okazało się, że kilka moich koleżanek, wydawałoby się bardzo nieśmiałych dziewczyn, prowadzi bogate życie towarzyskie za sprawą tindera, łamiąc co chwile wirtualne serca. Od tej pory gdy na jakimś portalu dla różowych pasków natrafię na artykuł o fenomenie tej aplikacji, czytam komentarze w nadziei, że znajdę odpowiedź na pytanie co sprawia, że różowe, które na co dzień boją się spytać obcego niebieskiego o godzinę, nagle rozentuzjazmowane biegają na spotkania z nieznajomymi z internetu. Wczoraj znalazłam przy okazji taką perełkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
BreakFree - Jakiś czas temu okazało się, że kilka moich koleżanek, wydawałoby się bar...

źródło: comment_E3z2JIQAPmE7oISPQ3vDj60LpfgcrdGA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@loopzilla: To nie kafeteria, ale też strona z listy zakazanej przez onkologów ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznaję, zdarza mi się odwiedzać takie strony dla komentarzy właśnie, to mnie hartuje i jestem po takiej lekturze lepszą przyjaciółką, łatwiej mi potem zachować powagę słuchając o problemach życia codziennego typu ''kolor moich skarpetek nie współgra z kolorem moich oczu, jak żyć'' itp.
  • Odpowiedz