Wpis z mikrobloga

@LOLWTF: strzelam ze maja duzo starego kodu w zendzie, na ktorym to postawili pare "webserwisow"; a zamiast napisac, ze wymagaja "gotowosc do pracy z legacy kodem", to pisza ze wymagaja soapa - niby to samo, ale moze ktos w sidla wpadnie XD
  • Odpowiedz
@n00bie: Ta treść jest mocno nieaktualna. Ja bym powiedział że po prostu poszukujemy:

a) doświadczonych programistów PHP (doświadczenie w serwisach z dużym ruchem, czyli z wiążącymi się z tym technologiami), jak jesteś takim programistą to też wiesz co to za technologie oraz jakie są stawki...

b) początkujących zawodowo programistów z potencjałem. Tj możesz nawet w ogóle nie mieć doświadczenia w takich serwisach, o ile wcześniej hobbystycznie coś działałeś i masz ogólne dobre pojęcie o co chodzi w
  • Odpowiedz
@a__t: no jak musisz doprecyzowywać ogłoszenie o prace w komentarzach, to coś może coś z ogłoszeniem jest nie tak?

Moim zdaniem jest za bardzo tajemnicze:

- nie listujecie jakie technologie się u was przewijają
- nie listujecie z jakich przykładowych projektów
  • Odpowiedz
@bazingaxl:

Raczej Poznań i okolice, aby mógł pracować w biurze. Ja odpowiedziałem na tamto ogłoszenie, a pracuję od niedawna. Takie życie - zakazy konkurencji, długie okresy wypowiedzenia.
  • Odpowiedz
@m__b: było by śmieszne, gdyby nie było prawdziwe.
Kiedyś w ramach drobnej złośliwości chciałem wypunktować trochę rażących błędów w usability wykopu.
Jak na jakiś trafiłem, to sobie zapisywałem.
Szybko dałem sobie spokój, bo uzbierało się tyle, że mi się smutno zrobiło.
  • Odpowiedz