@LOLWTF: strzelam ze maja duzo starego kodu w zendzie, na ktorym to postawili pare "webserwisow"; a zamiast napisac, ze wymagaja "gotowosc do pracy z legacy kodem", to pisza ze wymagaja soapa - niby to samo, ale moze ktos w sidla wpadnie XD
@n00bie: Ta treść jest mocno nieaktualna. Ja bym powiedział że po prostu poszukujemy:
a) doświadczonych programistów PHP (doświadczenie w serwisach z dużym ruchem, czyli z wiążącymi się z tym technologiami), jak jesteś takim programistą to też wiesz co to za technologie oraz jakie są stawki...
b) początkujących zawodowo programistów z potencjałem. Tj możesz nawet w ogóle nie mieć doświadczenia w takich serwisach, o ile wcześniej hobbystycznie coś działałeś i masz ogólne dobre
Raczej Poznań i okolice, aby mógł pracować w biurze. Ja odpowiedziałem na tamto ogłoszenie, a pracuję od niedawna. Takie życie - zakazy konkurencji, długie okresy wypowiedzenia.
@m__b: było by śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Kiedyś w ramach drobnej złośliwości chciałem wypunktować trochę rażących błędów w usability wykopu. Jak na jakiś trafiłem, to sobie zapisywałem. Szybko dałem sobie spokój, bo uzbierało się tyle, że mi się smutno zrobiło.
#praca #wykop #php
źródło: comment_7U3jYVmDbv0ZrRcBKQwGImJ1wpl5vo2M.jpg
Pobierza) doświadczonych programistów PHP (doświadczenie w serwisach z dużym ruchem, czyli z wiążącymi się z tym technologiami), jak jesteś takim programistą to też wiesz co to za technologie oraz jakie są stawki...
b) początkujących zawodowo programistów z potencjałem. Tj możesz nawet w ogóle nie mieć doświadczenia w takich serwisach, o ile wcześniej hobbystycznie coś działałeś i masz ogólne dobre
Komentarz usunięty przez autora
Moim zdaniem jest za bardzo tajemnicze:
- nie listujecie jakie technologie się u was przewijają
- nie listujecie z jakich przykładowych projektów
@n00bie: zgadnij gdzie wisiało ich ogloszenia o prace
Raczej Poznań i okolice, aby mógł pracować w biurze. Ja odpowiedziałem na tamto ogłoszenie, a pracuję od niedawna. Takie życie - zakazy konkurencji, długie okresy wypowiedzenia.
źródło: comment_6YY6JRDXo0jYUG0fzhe6Wv3gbi26LGIC.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
@DFENS: http://www.wykop.pl/link/839309/m-b-czas-zaczac-moje-ama/#comment-6258217
Patrz Punkt pierwszy
Kiedyś w ramach drobnej złośliwości chciałem wypunktować trochę rażących błędów w usability wykopu.
Jak na jakiś trafiłem, to sobie zapisywałem.
Szybko dałem sobie spokój, bo uzbierało się tyle, że mi się smutno zrobiło.
Może jeszcze nie dziś, ale pewnego dnia dacie ogłoszenie a ja będę gotowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)