Wpis z mikrobloga

Mirki co to się #!$%@?ło to ja nawet nie.
Codziennie rano dojeżdżam razem z 8 innymi typami do #pracbaza busem firmowym, zabiera o 6:15 żeby być na 8 w robocie i to samo po robocie.
Daleko wiem ..#!$%@? tam nie zawsze ma się robotę pod nosem jak się"tyra" na #koparka w #uk wszystko by było ok gdyby nie dwóch zjebów o co nie potrafią się przebrać w 15 minut i #!$%@? codziennie ale to CODZIENNIE od 3 miesięcy spóźniają się minimum 10 minut do 20

dziś znów byliśmy ostatnim busem na parkingu..wszyscy w #!$%@? pojechali a my siedzimy jak te cioty na wiejskiej ...nagle kierowca odpala busa z głośnym FUCK THAT i pojechalismy. xD.
#budowa jest oddalona o 5 mil od najbliższej stacji kolejowej do Londynu :))). 60 mil do Londynu

dzwonił szef główny do kierowcy. ..wyłączył w #!$%@? ...dzwonią do mnie ...co się #!$%@?ło .gdzie jesteście ..a mu że na M4 .
asa jeszcze wisienka na torcie ..jeden z tych dwóch co zostało na polu mieszka na Stantford ...100 mil od budowy :)))

**Jutro będzie mega jebitna #gownoburza będę zdawał relacje na bieżąco

wołam ekipę @headhunter13 @trustME @sorek @system_shock I resztę ;)
  • 105
@Baczy: i tak powinno być .5 minut .. rano tam #!$%@? obojętne na którą do roboty się dojedzie ,ważne wieczorem kiedy każdy chce do domu a bus tak szybki jak najwolniejszy pasażer
@Krs90: dzięki cumplu . wiesz jak to jest: człowiek do wszystkiego się przyzwyczaić może ale nic nie poradzisz. Wszystko w pracy elegancko,tylko te dojazdy. Ja wstaję 5:20 a do domu wracam 20:00 i NIE mam najgorzej . niektórzy chłopaki mają w tygodniu Max 6 godzin snu. Ale płacą solidnie i się jeździ
@zomowiec: Bo grzeczności to trudno z takimi załatwić... Mam jednego takiego współpracownika, co codziennie jest 10-15 minut spóźniony i mówi, że to przez autobus. I nie da mu się wytłumaczyć, że jeżeli tak jest przez 29 z 30 dni w miesiącu to ten autobus MA TAKI ROZKŁAD. Ale typ korzysta na tym, że chwilowo nie ma go jak zastąpić, bo wcześniej szef miał żelazną zasadę wyrzucania z pracy po 7 spóźnieniu.
Dobra wszystko wiem ..

.zła wiadomość dla społeczności wypoku . gównoburzy na forum nie było ,wszystko załatwili po cichu

zła wiadomość dla kierowcy jest taka,że ma szansę pożegnać się z naszą firmą. ( chodź pewnie straszą )

zła wiadomość dla wszystkich na budowie .od poniedziałku autobus ma dojeżdżać kiedy wszyscy się w nim znajdą czyli Kiedy przyjdzie ostatni pasażer czyli #!$%@? wie kiedy

jedyna Dobra wiadomość taka że piątek i można będzie
Mirko !!! :) stoję jak codziennie rano i nie zgadniecie kto podjechał naszym busem?:)). Nasz Kierowca xD. Tamte spóźnione głąby ładnie go przeprosiły a szef nie zwolnił nikogo :). Fajnie że historia ma happy end co nie?:)

**pokazałem mu ilu miał fanów na wypoku i wszystkich pozdrawia,ale #pokazmorde nie chcę :))

@trustME:
@gaily:
@vytah:
@ave_:
@Elegant:
@kapuczino:
@holdfast:
@system_shock:
@durzy_dzik:
@Blazus:
@
Pobierz
źródło: comment_yijw05BKSV8nMg5O1Evrx4FQ80Vy7UnO.jpg