Wpis z mikrobloga

Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same posty o grach, nowości, co wychodzi itp.
W #pcmasterrace same prośby o pomoc, jak włączyć to, jak naprawić to, gra mi nie działa, sterowniki patche sracze, i jeden wielki support.

Wolę mieć trochę gorsza grafikę, mniej FPS. Ale nie mieć problemu z odpaleniem czegokolwiek w 20 sekund. Nie mam problemów sprzętowych. Jedyne dyskusje to tak jak pisałem wyżej, o rozgrywce, rozrywce itp. #!$%@? się na kanapie, piwko i jazda.
(Tak wiem, też macie kable HDMI. Ale z myszką i klawa na kanapie? Wiem że można pada podłączyć. Poza tym z odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola)

Do tego... 1400zl a nie 4-6k.

Sory ale #takaprawda


Pobierz Qontrol - Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same po...
źródło: comment_wcTCqvisqUSfJEkQk924yLptgG35yy4S.jpg
  • 75
Nie interesuję się jakoś nowymi grami, ale jakoś o uszy obiły mi się takie tytuły jak Star Citizen albo ten nowy Torment czy XCOM2. Rzeczywiście chłam jakich mało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FeniEnt: rzeczywiście się nie interesujesz bo dwóch pierwszych gier jeszcze nie ma. Poza XCOM2 ciężko znaleźć jakiegokolwiek dobrego exclusiva pokroju Bloodborne, Forza, Gearsy, Until Down, Uncharted, Infamous, Killzone itp itp.
@mOOd: Sims 4, seria Total War, seria HoMM, King's Bounty, praktycznie wszystkie MMO, Stacraft, LoL, Dota, CS:GO... To są te które wyszły, a nawet ich znikoma część. Poprzednie dostosowałem do tych wymienionych przez @kulaty
Konsole poza ceną (samego sprzętu, bo ceny gier to już co innego) i prostotą obsługi nie mają żadnej przewagi nad PC. ;)
@Qontrol: Dolicz do 1400 zł jeszcze 1000 na telewizor i mamy niezły komputer ;)
Poza tym po co kupować cokolwiek lepszego niż Cinquecento, kierownica jest, pedały są, jeździ i wystarczy. Jakieś klimy, wspomagania czy inne wygody by się zachciewało...
Poki co to developerzy skaluja gry do konsol bo jest ciagly placz, ze gra nie wyglada tak super jak na pc


@lupaczkokosow: niemal wszystkie gry multiplatformowe są tworzone przede wszystkim z myślą o konsolach, portują je potem często studia zewnętrzne na PC, przy czym jest to zajebisty problem, bo przez mnogość konfiguracji sprzętowych ciężko uzyskać dobrą wydajność na wszystkich. Zdarza się, że przy porcie pecetowym firma się stara, wrzuca wodotryski, co
@Qontrol: A ją posiadam i laptopa do grania i konsolę. Uważam, że oba te sprzęty nadają się do przyjemnego grania. w niektóre tytuły wolę pograć na PC, a niektóre na konsoli. Fakt jest taki, że pc gniecie grafika, a konsola komfortem.
ojej gra mi się ładuje szybciej o 5 sekund


@ChytryPredator: 5 sekund? Pokaż ile ładuje się mapa w Battlefield 4 na konsoli obecnej generacji. Tobie będzie się ładowała gra, a ja w tym czasie przejmę co najmniej jedną flagę na Zavodzie i zrobię kilka fragów:D Ach ci konsolowcy, nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś wydał więcej pieniędzy na sprzęt i ma lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°