Wpis z mikrobloga

Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same posty o grach, nowości, co wychodzi itp.
W #pcmasterrace same prośby o pomoc, jak włączyć to, jak naprawić to, gra mi nie działa, sterowniki patche sracze, i jeden wielki support.

Wolę mieć trochę gorsza grafikę, mniej FPS. Ale nie mieć problemu z odpaleniem czegokolwiek w 20 sekund. Nie mam problemów sprzętowych. Jedyne dyskusje to tak jak pisałem wyżej, o rozgrywce, rozrywce itp. R------c się na kanapie, piwko i jazda.
(Tak wiem, też macie kable HDMI. Ale z myszką i klawa na kanapie? Wiem że można pada podłączyć. Poza tym z odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola)

Do tego... 1400zl a nie 4-6k.

Sory ale #takaprawda


Qontrol - Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same po...

źródło: comment_wcTCqvisqUSfJEkQk924yLptgG35yy4S.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qontrol: Człowieku co ty p--------z.. w obu tagach masz to samo.. POMOC , GRY, CO KUPIĆ.

Wolę mieć trochę gorsza grafikę, mniej FPS. Ale nie mieć problemu z odpaleniem czegokolwiek w 20 sekund. Nie mam > problemów sprzętowych. Jedyne dyskusje to tak jak pisałem wyżej, o rozgrywce, rozrywce itp. R------c się na > kanapie, piwko i jazda.

(Tak wiem, też macie kable HDMI. Ale z myszką i klawa na kanapie? Wiem że można pada podłączyć. Poza tym z > odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola)"


G---o prawda, problemy są zarówno w konsolach jak i
  • Odpowiedz
  • 17
Ale nie mieć problemu z odpaleniem czegokolwiek w 20 sekund.

I wybierasz konsolę z czasami ładowania po kilka minut?:P

Poza tym z odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola

"Ludzkie oko nie widzi dalej niż kilka metrów."
A teraz na serio- po pierwsze porównaj ilość osób obserwujących oba tagi, a po drugie popatrz na ilość możliwych konfiguracji PC. Wolę poświęcić te 10 minut na konfigurację niż nie mieć
  • Odpowiedz
Poza tym z odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola)


@Qontrol: R--------ś takim argumentem. xD
Graj na PS2, z odległości 20 metrów nie widać różnicy.

Wnioski? W #konsole są same posty o grach, nowości, co
  • Odpowiedz
W #pcmasterrace same prośby o pomoc, jak włączyć to, jak naprawić to, gra mi nie działa, sterowniki patche sracze, i jeden wielki support.


@Qontrol: weź poprawkę na to, że duża część jeśli nie większość jak potrzebuje pomocy to zamiast #komputery pisze #pcmasterrace po support. Jak dla mnie to jest zaleta, że jak coś nie działa to masz możliwość spytania kogoś kto się zna i
Firenz - > W #pcmasterrace same prośby o pomoc, jak włączyć to, jak naprawić to, gra ...

źródło: comment_knMaYP8sgF2RSqS35oq3ea5ZcWQeeY3N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pietrek16: Dobrze że na konsolach nie ma aktualizacji. Nie rób k---y z logiki jak typowy konsolowiec bo pisał o uruchamianiu, nie ściąganiu aktualizacji.

Poza tym kto gra w tego tasiemca od Ubiszitu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz