Wpis z mikrobloga

Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same posty o grach, nowości, co wychodzi itp.
W #pcmasterrace same prośby o pomoc, jak włączyć to, jak naprawić to, gra mi nie działa, sterowniki patche sracze, i jeden wielki support.

Wolę mieć trochę gorsza grafikę, mniej FPS. Ale nie mieć problemu z odpaleniem czegokolwiek w 20 sekund. Nie mam problemów sprzętowych. Jedyne dyskusje to tak jak pisałem wyżej, o rozgrywce, rozrywce itp. #!$%@? się na kanapie, piwko i jazda.
(Tak wiem, też macie kable HDMI. Ale z myszką i klawa na kanapie? Wiem że można pada podłączyć. Poza tym z odległości kilku metrów nie widać już różnicy między PC a konsola)

Do tego... 1400zl a nie 4-6k.

Sory ale #takaprawda


Pobierz Qontrol - Tak czytając tagi #pcmasterrace Vs #konsole

Wnioski? W #konsole są same po...
źródło: comment_wcTCqvisqUSfJEkQk924yLptgG35yy4S.jpg
  • 75
Sam gram na konsoli. Ale #!$%@? nie rozumie argumentu siedzę na kanapie pije piwo i gram. To #!$%@? tak niewygodne i nie można się skupić. Chyba że gracie jakieś #!$%@? Tetris. Kupiłem konsole bo nie stać mnie narazie na porządny PC. Konsole są bardziej dla niedzielnych graczy.
@Qontrol: Lubię pograć i na konsoli i na kompie. Swoją drogą rozważam zakup konsoli + TV żeby pograć sobie w Wieśka 3 potem to wszystko sprzedać w cholerę :P. Wyjdzie mnie sporo taniej niż nowy komputer.
@kiwikuku: Komputerek co sobie założyłem to blisko 5K z systemem. Fakt to już taki potworek ale z kolei na dłuższy czas bym go chciał. Z konsolą to w ok 2K bym się wyrobił.
@Cinoski: a do komputera nie potrzebujesz monitora/ekranu? Myszki? Klawiatury? Na samym pececie łoisz? podłączasz paluchy pod peceta i imaginujesz sobie jak gra wygląda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Cinoski: no to nie dokładasz 1k na tv - jak napisałeś, a raptem 4 stówki. Twoja wyliczenia są inwalidą. ( ͡º ͜ʖ͡º)
+ 400-500 zł za monitor, to chyba jesli chcesz 22" max... ( )
@Wight: To trochę grubszy kaliber. Ja zawsze jakoś wyrabiałem się właśnie między 2-3k. Wystarcza na minimum 4 lata. Na jednym ciągnąłem prawie 7, ale pod koniec to już za dużo gier na tym nie chodziło (no i doszło trochę części po drodze).
@kiwikuku: za lapka dalem 3200 mam go juz kolo 5 lat. Giery chodza wiesiek 2, divinity, diablo 3, wasteland 2. Ale wieska 3 juz nie uciagnie :-(. Gta 5 nie sprawdzalem.
@Wight: Ten 7 latek poszedł pod telewizor. Dało się na nim nawet w Rocksmitha grać, ale karta umarła. Teraz służy jako niby media center.
Co do konsol to trochę za mało różnic między nową generacją, a pc. Wcześniejsze były ciekawsze pod tym względem.