Wpis z mikrobloga

SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski które mają takie maleństwa. Wiem, że pewnie będzie migrować i brzydko się goić, bo to takie miejsce gdzie łatwo zahaczyć. Co doświadczone mirki sądzą?
Miałam kiedyś kolczyk w wardze więc mniej więcej ogarniam cały proces gojenia i dbania, ale może jakieś porady? Ktoś odradza?
#piercing #pytanie
c.....t - SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski k...

źródło: comment_R4hzPlqqG0SOhtCuIMuOfWVYeDXVVbQq.jpg

Pobierz
  • 86
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@consummatumest: świetnie wygląda, ale jak dla mnie mega niepraktyczne miejsce. przede wszystkim wkurzałoby mnie noszenie stanika, torby na ramię.
samo w sobie jest cudowne, ale myśląc o codziennym życiu, to nie robiłabym kolczyków w tym miejscu :)
@consummatumest: w kuciapę se przyczep ( ͡° ʖ̯ ͡°)
po co się oszpecać?rozumiem jakiś piercing w uchu czy nawet już w nosie...ale te tunele i inne #!$%@?...do murzynów się upodobniacie?
@consummatumest: miejsce może być zabójcze i raczej polecałabym microdermal x 2 po prostu. Uważam ze mniej sie przemieszczają, łatwiej sie goja, nie widać miedzy nimi "pręta". Sama mam miedzy piersiami microdermal i powiem szczerze ze w lecie bardzo często i gęsto potrafię go uszkodzić np torba, która zakładam przez ramie czy pasami w samochodzie.
@consummatumest: nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy. sama jestem fanka piercingu, bez kolczyków w uchu posiadam (co prawda tylko) 5 kolczyków. posiadam także piercing powierzchniowy. dobrze dobrany kolczyk pozwala na łatwe gojenie. co do odkrecania się to chyba każdy kolczyk ma to do siebie. kolczyki po ubraniami goja się długo, łatwo naruszyć je. po piercingu powierzchniowym zostają brzydkie ślady niestety. Ale ja żadnego kolczyka nie żałuje i kiedyś pewnie będzie