Wpis z mikrobloga

SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski które mają takie maleństwa. Wiem, że pewnie będzie migrować i brzydko się goić, bo to takie miejsce gdzie łatwo zahaczyć. Co doświadczone mirki sądzą?
Miałam kiedyś kolczyk w wardze więc mniej więcej ogarniam cały proces gojenia i dbania, ale może jakieś porady? Ktoś odradza?
#piercing #pytanie
c.....t - SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski k...

źródło: comment_R4hzPlqqG0SOhtCuIMuOfWVYeDXVVbQq.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@neo_vir: może kiedyś, gdzieś. póki co nie myślę o tym bo nie odczuwam takiej poczeby a robienie czegoś bo ładny wzór to tak średnio bym powiedzial. a kolczyk można wyciągnąć :C
  • Odpowiedz
@consummatumest: mialam, kulki sie non stop odkrecaly, #!$%@? sie. Wyciagnelam, wygoilam, zrobilam dermale - to samo, dyski sie wykrecaj... ciulate miejsce, jak juz to celuj w dermale bo zgubisz tylko dyski a nie caly kolczyk
  • Odpowiedz
@consummatumest: Widziałem to kiedyś na żywo tylko zrobione niżej, bliżej całkiem sporych i fajnych cycków. Kulki odstawały przy ruchach trochę od skóry przez co widać było (nieco większą od metalowego "pręta") dziurę w ciele. INSTANT BONER KILLER! I cała przyjemność z patrzenia w dekolt uciekała. Nie wiem- może to było źle zrobione ale chyba nie da się tego zrobić tak ciasno jak na wardze i zawsze będzie odstawiać i odsłaniać
  • Odpowiedz