Wpis z mikrobloga

SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski które mają takie maleństwa. Wiem, że pewnie będzie migrować i brzydko się goić, bo to takie miejsce gdzie łatwo zahaczyć. Co doświadczone mirki sądzą?
Miałam kiedyś kolczyk w wardze więc mniej więcej ogarniam cały proces gojenia i dbania, ale może jakieś porady? Ktoś odradza?
#piercing #pytanie
c.....t - SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski k...

źródło: comment_R4hzPlqqG0SOhtCuIMuOfWVYeDXVVbQq.jpg

Pobierz
  • 86
@consummatumest: miałam prawie dwa lata i nic nie migrowało, ale też nigdy nie wygoliło się na 100%. Były fajne, ale każde jakieś osłabienie czy przeziębienie to puchły i bolały, więc dodatkowa zabawa z tym. Tak ogólnie to lepszą opcją są dermale. No i protip na dłuższe podróże samochodem to przyklejać plaster, bo pas obcierał zawsze i się pózniej dziadowało :D
A no i w sumie to też może tylko z raz
@consummatumest: tak, tak zle. I nie jest tak jak ktos wyzej pisal, ze po dermalach sa blizny - nie ma. Mialam krzywo zrobione i sama jednego wyciagnelam kilka godzin po zrobieniu, teraz po 3 latach nie ma sladu, nawet fotke ci zrobie jak dorwe lepszy aparat. Dorobilam tego drugiego juz symetrycznie i hm, chyba drugi raz bym nie zrobila. Mniej upierdliwe niz surface, ale nadal czasami sie babra (po 3 latach
@mastiffek: blizn się w ogóle nie boję, ja mam pełno blizn nawet po ukąszeniu komara jak sobie rozdrapałam, po zadrapaniach kota więc jakieś blizny średnio mnie przerażają.
kurde, przejdę się chyba po jakiś salonach i popytam jak oni to widzą, co polecają. ale dzięki wielkie i lovki duże za pomoc <3
@consummatumest: Odradzam bardzo, kilka lat temu cała się pokolczykowałam. Z czasem przestało mi się podobać i kolczyki powyjmowałam, ale brzydkie ślady pozostawały. Nie poletzam.
A ten rodzaj surface'a jest chyba najgorszym jeśli chodzi o gojenie, wiecznie się paprze, boli, sinieje, tragedia. Poza tym że odradzam piercing w ogóle, to wszelkie surface w szczególności. ( ͡° ʖ̯ ͡°)