Wpis z mikrobloga

SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski które mają takie maleństwa. Wiem, że pewnie będzie migrować i brzydko się goić, bo to takie miejsce gdzie łatwo zahaczyć. Co doświadczone mirki sądzą?
Miałam kiedyś kolczyk w wardze więc mniej więcej ogarniam cały proces gojenia i dbania, ale może jakieś porady? Ktoś odradza?
#piercing #pytanie
Pobierz c.....t - SZYBKA DECYZJA ROBIĆ NIE ROBIĆ
A tak na serio to pytanie do #rozowepaski k...
źródło: comment_R4hzPlqqG0SOhtCuIMuOfWVYeDXVVbQq.jpg
  • 86
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Musiałem się zalogować, żeby to napisać. Dziewczyno, proszę, jak chcesz być bardziej atrakcyjna czy podnieść sobie samej samoocenę, to idź pobiegaj, potwerkuj, albo poczytaj jakaś mądrą książkę, a nie zachowuj się jakbyś miała jakieś ciągoty ku samo okaleczaniu, bo to atrakcyjne nie jest.
@consummatumest: Swoją drogą ludzie co mówią. że z tego się wyrasta to sami co chwila zmieniają zdanie. Mi się zawsze kolczyki podobały. W łuku brwiowym zrobiłam sobie kolczyk za zezwoleniem matuli jak byłam w drugiej gimbazie, każdy mi pieprzył że to okres buntu sralalala. Mam go 9 lat i dalej nosze, dalej mi się podoba. Co do surface miałam i niestety migrował dlatego polecam microdermale. Podoba ci się to rób, nie
@consummatumest: Bardzo #!$%@? sposób na dowartościowanie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale u zdecydowanej większości facetów, laska z takim metalowym gównem w innym miejscu niż płatek ucha, jest skreślona na starcie. Już chyba lepiej, jak jara szlugi albo wali gaz.
@consummatumest: nie chce mi się czytać co pisali wyżej, ale dużą ostrożność trzeba zachować tylko na czas gojenia
kulki dobrze dobrane nie zahaczają się tak łatwo
ja zachęcam, najwyżej wyjmiesz