Wpis z mikrobloga

Szukam dwóch gier Mirki i wiem, że mi pomożecie :D

Pierwsza gra to coś ala #xcom, sprawdziłem nawet czy to nie jest UFO z 1994 ale nie. Nie ta grafika, gra gdzieś z przedziału lat 2000-2005? Grało się chyba jakąś grupą wojskową i walczyło z robotami ? Albo grało się robotami i walczyło z robotami. Była to oczywiście gra turowa. Przypomniałem sobie o niej właśnie gdy sprawdziłem co to ten xcom.

Druga gra została zakupiona razem z CDaction ? Pamiętam, że najpierw zostaliśmy zesłani gdzieś na wyspę jakimś pojazdem, mieliśmy szukać surowców, tzn blachy i metalowych konstrukcji np. masztów antenowych. Były one wysyłane na statek który był przy wyspie. Musieliśmy z tych materiałów zrobić helikopter, dalej gdy już został zbudowany otrzymałem misję by lecieć nim do jakiejś bazy i ją rozwalić. Było tam takie działko które do nas strzelało.

Więcej grzechów nie pamiętam. Liczę, że mi pomożecie Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #szukamgry
  • 15
@neo_vir: Właśnie pasuje tutaj ufo jak ulał, prześledziłem nawet historię gier turowych na wiki ale nie znalazłem. Teraz szukam po grach od cdaction.

Druga gra nie była rts, wszystkim sterowaliśmy wsadem i myszką
@verso: Hm... patrze na gol a tam piszo, że gra zajmuje 10MB? Lol... Dopiero google pokazały mi polska, taką krwistoczerwoną okładkę i faktycznie kojarzę, że coś takiego było. #!$%@? to i zagraj w nowego xcoma jedynkę jeśli szukasz turówek - jest przecena na steamie. A ze starszych-nowych UFO to polecam Aftermatch - dobrze się przy niej bawiłem, chociaż to nie turówka.
@TutuPitu: o żesz by Cie #!$%@?!!! Od dwóch tygodni ta gra chodziła mi po głowie, rozkminiałem, szukałem i nic... a tu proszę! ;) Incubation...
@verso: mimo, że to nie tego szukasz, to też warto - bardzo dobra gra i też był pełniak w CDA :)