Wpis z mikrobloga

@Ark00: Cumplu moge się mylić, ale jednak ta pierwsza bariera podczas jej tworzenia wymknęła się spod kontroli, obecność śniącego spowodowała, że się rozrosła i jeb. Może również nie można było się jebnąć runą na drugą stronę, albo po prostu nie chcieli ryzykować co sie może stać później. Właściwie to im chyba nie było tak źle, na zewnątrz dużo magów, więc Ci tracili na ważnośći, tutaj byli elitą i c--j dopóki
  • Odpowiedz
@JurekWaszyngton: magom ognia w sumie źle nie było ale magowie wody chcieli s--------c już pierwszego dnia, mieli tylko pecha że za barierą nikt się nimi nie interesował. jeśli nie chcieli ryzykować to zawsze mogli wysłać jakiegoś kopacza na próbę. Ktoś by im zabronił? Nawet znaleźli by ochotników.
  • Odpowiedz
Pewnie ta, ja to tych Saturasów nigdy nie lubiłem :D Jakoś tak dialog istniał tylko wtedy gdy czegoś chcieli, nagle rozjebuje sie ich dobytek rudy i z jego pomocą rozwala Śniącego, a i tak w Nocy Kruka nagle wielkiego foszka mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@r_dest: Aż mnie kilkukrotnie ciarki przeszły jak czytałem twój komentarz. Jeny, kupiłbym tę książkę bez zastanowienia. Najgorsze jest w tym chyba to, że napisanie takiej książki i zachowanie klimatu, bez jakiegoś zepsucia i drobnych pomyłek, jest raczej sporym wyzwaniem i pewnie dlatego takowa jeszcze nie powstała. Krótkie opowiadania i komiksy są, ale książka z prawdziwego zdarzenia, opisująca cały świat Gothica to spora odpowiedzialność. Napisanie jej znaczy się.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: To chyba wszyscy znają bo było o tym głośno - tak samo z tablicą informacyjną za palisadą orków. Ale sa też takie małe rzeczy, które odkrywasz po latach. Na przykład wspomniana jaskinia lub kilka punktów nauki w mieczu, za darmo, jeśli pójdziesz o 6 rano poćwiczyć do kwater straży miejskiej w Khorinis.
  • Odpowiedz
@afroninja: Propo rozdzielczości nie wiem jak w jedynce ale w Gothic 2 wchodisz w system>gothic.ini otwierasz w notatniku przewijasz do sekcji VIDEO zVidResFullscreenX= , zVidResFullscreenY= .Wpisujesz rozdzielczość( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko trzeba zmieniać z każdym uruchomieniem gry.
  • Odpowiedz
@prezesBBC: Polecam prostą automatyzację - tworzysz sobie w folderze \System plik z ustawieniami, jakie chcesz mieć przy starcie gry, nazwijmy go main.ini, po czym tworzysz sobie np. na pulpicie prosty plik *.bat z takimi dwoma linijkami (oczywiście ścieżki trzeba sobie odpowiednio dopasować):
copy /y C:\JoWood\Gothic2ZlotaEdycja\System\main.ini C:\JoWood\Gothic2ZlotaEdycja\System\gothic.ini
C:\JoWood\Gothic2ZlotaEdycja\System\Gothic2.exe

W ten sposób gothic.ini będzie Ci się sam aktualizował przed startem gry.
  • Odpowiedz
@afroninja: Wielki Myrtańczyk, prosty człowiek pracujący w stoczni w Khorinis, który swym bohaterskim skokiem przez mury miejskie rozpoczął strajk generalny. Jak możecie twierdzić, że był tajnym współpracownikiem i Najemnikiem Orków, co?
  • Odpowiedz