Wpis z mikrobloga

Ziomek polecił mi wykop powiedział "dobra strona jest co poczytać i pooglądać" K---a siedzę na tym wykopie już jakiś czas częściej w pracy jak nie ma co robić i stwierdzam, że to co tutaj się dzieje to jest coś strasznego, co ten internet zrobił z niektórymi to masakra. Żalenie się , oświadczenia, obwinianie się wzajemnie, k---a jakieś czarne listy za karę czy jaki h-j bo nie kumam. Wstańcie z przed tych komputerów bo wam życie s-------a - ale to prawdziwe nie wykopowe bo dla niektórych nic innego się nie liczy??? I co najbardziej mnie zadziwia, że tyle osób odpisuje na jakieś oświadczenia, te zasrane żale "jak żyć"

#inbanakwadracie #ichujwiecoijakmamtagowac
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skuniacz71: Wiesz co jest najfajniesze w tej stronie? To, że ja wiem kim jestem, mam swoją tożsamość. Osiągam dużo patrząc na moich rówieśników. Wszystko mi się układa, dzieci rosną zdrowe, dają mi masę radości, spełniam się zawodowo i prywatnie, mam zajebistą żonę i przyjaciól. Są pewne dylematy życiowe czy inne miałkie problemy, ale piękno wykopu polega na tym, że jakiś 14 letni gimbus pisze wpisy o czymś o czym nie
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: a i wiedzę u ciebie tendencję do oceniania ludzi po kolorze czcionki, która pokazuje czas zalogowania na wykopie gratuluje!!!!!! trafnych spostrzeżeń również wykazałeś się nie lada inteligencją
  • Odpowiedz
@J_J_J_J_J: gdyby faktycznie było jak piszesz pewnie dopisał bym "jak żyć" a z tego co widzę, to jesteś wykopowy udzielacz cennych rad! Super Żenadłem?? odstaw mirko poczytaj jakieś książki bo już nawet pisać nie potrafisz w cywilizowany sposób.
  • Odpowiedz