Wpis z mikrobloga

Ziomek polecił mi wykop powiedział "dobra strona jest co poczytać i pooglądać" K---a siedzę na tym wykopie już jakiś czas częściej w pracy jak nie ma co robić i stwierdzam, że to co tutaj się dzieje to jest coś strasznego, co ten internet zrobił z niektórymi to masakra. Żalenie się , oświadczenia, obwinianie się wzajemnie, k---a jakieś czarne listy za karę czy jaki h-j bo nie kumam. Wstańcie z przed tych komputerów bo wam życie s-------a - ale to prawdziwe nie wykopowe bo dla niektórych nic innego się nie liczy??? I co najbardziej mnie zadziwia, że tyle osób odpisuje na jakieś oświadczenia, te zasrane żale "jak żyć"

#inbanakwadracie #ichujwiecoijakmamtagowac
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@applicattura: a ty co kolejny kozak wpdanie napisze cos z d--y i nstepny prosze nie moge juz na to patrzec i koncze w tej chwili napisalem cos na mirko teraz moge wam zdradzic ze potem zauwazylem te 2k obserwowanych w tagu heh ale nie sadzilem ze to urosnie az tak heh. Zielony pomaranczowy bordo smiech na sali jak bym nie byl zielony to niektorzy nie mieli by tutaj co napisac
  • Odpowiedz
@skuniacz71: jak mnie smieszy że co miesiąc wpada jakiś gościu i pisze o jaki wypok z-----y o jakie s---------y o wyjdźcie z piwnicy.

kto ci powiedział że wykop to kółko literackie

po co to w ogóle pisać, nikt ci nie każe tu
  • Odpowiedz
k---a jakieś czarne listy za karę


@skuniacz71: O, to jest dopiero rak. Z założenia czarne listy miały służyć do blokowania trolli i spamerów, jednak okazało się, że większość używa ich w niewłaściwy sposób. Masz odmienne poglądy - czarnolisto, nawet jeśli wyrażasz je w kulturalny sposób! Zrobiłeś literówkę albo jakiegoś drobnego orta - wynocha na czarną i kup se słownik! Twój avatar mi się nie podoba - czarnolisto! Ktoś użył jakiegoś tagu w niewłaściwy sposoób - po co najzwyczajniej omijać takie wpisy i ich nie czytać, od razu autora na czarną! Jak to mnie wkurza...

Albo "zielonki d--a cicho" - to też mnie w-----a niemożebnie, niby dlaczego ktoś, kto ma tu konto krócej ma być uważany za kogoś gorszego? Każdy z nas kiedyś zaczynał, zapomniał bordo jak zielonką był? Sam jestem bordo, ale nie mam nic do zielonek. A jak ktoś podejrzewa o multikonto, to niech chociaż powie z łaski swojej, czyje - takie podejrzenia bez konkretów są g---o
  • Odpowiedz
widze ze temta sie ciagnie to cos jeszcze dopisze ;D do wszystkich co tak do mnie bija walcie sie gdyby tak nie bylo jak napisalem zaden z was by sie nie odezwal bo mial by to w dupie - kolejny typ cos pisze i tyle ale was to zabolalo jak bym pisal doslownie o was! wiec kij wam w oko tak samo ja napisalem co chcialem i tak samo wy piszecie ja
  • Odpowiedz
@skuniacz71: Rany, co za ból d--y. Po coś tu w ogóle wlazł? Ale skoro wlazłeś i się przekonałeś, to proste: nie pasuje – są inne portale, albo tzw. RL. My tu mamy nasz zaciszny zakątek i to nam odpowiada.
  • Odpowiedz
@applicattura: twoje grozby sa o wiele bardziej hujowe niz moje bledy ortograficzne brak przecinkow i pewnie jeszcze cos tam znajdziesz wiec kontroluj bajere hanbisz bordo takim wpisem heh a grozenie przez internet jest dla slabiakow i cweli ktorych sie tepi zapamietaj zebys nastepnym razem ponownie nie popelnil tego bledu
  • Odpowiedz