Wpis z mikrobloga

Ziomek polecił mi wykop powiedział "dobra strona jest co poczytać i pooglądać" K---a siedzę na tym wykopie już jakiś czas częściej w pracy jak nie ma co robić i stwierdzam, że to co tutaj się dzieje to jest coś strasznego, co ten internet zrobił z niektórymi to masakra. Żalenie się , oświadczenia, obwinianie się wzajemnie, k---a jakieś czarne listy za karę czy jaki h-j bo nie kumam. Wstańcie z przed tych komputerów bo wam życie s-------a - ale to prawdziwe nie wykopowe bo dla niektórych nic innego się nie liczy??? I co najbardziej mnie zadziwia, że tyle osób odpisuje na jakieś oświadczenia, te zasrane żale "jak żyć"

#inbanakwadracie #ichujwiecoijakmamtagowac
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skuniacz71: jebłem tak 3 razy bo chyba przeoczyłeś mój komentarz. wyloguj się i problem z głowy.

na wykopie jest dużo sfrustrowanych polaczków jak ty, wierz mi nie jesteś wyjątkowy.
  • Odpowiedz
@applicattura: bo znowu zglosisz? tak cie to urazilo ze babola napisales i teraz tylko to Ci zostalo? moze jeszcze jakiegos mema wstawisz ciekawe jak bys sie zachowywal gdybym nie byl zielony ciekawe jak by wszyscy podeszli do sprawy gdybym mial bordo a i jeszcze powstawial wiecej tagow to pewnie kazdy by kontrolowal bajere lacznie z toba dziecino
  • Odpowiedz
@applicattura: "spociles sie"??? jaki moj trud na ponad 100 wpisow odpisalem moze z 40 tak wiec nie ja sie tu pocilem zeby za wszelka cene cos mi udowodnic lacznie z toba wiec daruj sobie juz i sam nie pisz a podsumowanie tego i tak bedzie juz dobrze otagowane i bede wypidywal kazdego co sie napatoczyl w rozmowie
  • Odpowiedz
@applicattura: no to ok zabawimy sie razem, od dzisiaj do kazdego mojego wpisu na mirko bede dodawal ciebie tak zebys byl na bierzaco co tam u mnie i ewentualnie mogl dodac swoj siarczysty komentarz tak wiec bedziemy w kontakcie
  • Odpowiedz