Wpis z mikrobloga

@kubica666: Jeju, chyba nic mnie nie denerwuje bardziej niż sentymentalne przekłamywanie rzeczywistości. Zawsze będzie tak, że coraz starsze pokolenia będą patrzyły z tęsknotą na czasy swojej młodości, ale mówienie, że obecnie nie ma dobrych animacji jest kłamstwem lub zwykłą niewiedzą.
@kubica666: Chociażby Adventure Time. Jednak nie wiem co leci tam dokładnie, ale podejrzewam, że jest tak jak kiedyś - dobre tytuły wymieszane z tak słabymi, że wolałbyś wyłączyć telewizor i zrobić zadanie na pszyre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą nie mogę się doczekać, aż obecne dzieci będą z sentymentem wspominały obecne bajki, narzekając na to, co będzie lecieć za te parę lat :P
@TureckiKebab:
Wymieniłeś jeden tytuł...i owszem masz racje x lat temu nie emitowana samych arcydzieł ale było z czego wybierać a teraz w 95% leci badziew który przyprawia mnie o krwotok z oczu.
Obyś miał racje i oby obecne dzieciaki miło wspominały obecne bajki ale może być ciężko.
@kubica666: Spoko, też masz trochę racji, ale po prostu to nie te czasy, kiedy można było być na bieżąco z kreskówkami, serialami, filmami i różnego rodzaju sportami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście jeszcze polecam Gravity Falls czy trochę bardziej infantylne, ale równe dobre Rick and Morty.