Wpis z mikrobloga

Dziś szczerze i bez zbędnego #!$%@?. Kto nie był w wojsku ten ciota. Często słyszy się że te 2 lata można było wykorzystać lepiej np studiując itd. 2 lata w wojsku dadzą więcej niż nawet 10 lat na Oksfordzie. Uczą pokory,dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka. Dwa #!$%@? lata pod ciężkim butem oficera często prostują moralnie nawet największą hołotę. Spójrzcie na dzisiejszych 20 latków i młodszych. Może 10% jest coś warta, reszta odpad chodzący w jajogniotach. Zanika męskość bo nie ma tego swoistego wprowadzenia w dorosłe życie jakim było wojsko. Niektórzy powiedzą że to ciągłe chlanie ale wierzcie mi że umiejętność picia przydaje się w życiu. W ogóle takie tłumaczenia że wojsko marnuje czas to moim zdaniem wymówka cipek które boją się oderwać od ciepłego cyca matki i silnego ramienia ojca. Popatrzcie jak dużym problemem jest obecnie zjawisko #tfwnogf, kiedyś tego nie było. Każdy wojak miał swoją lubą którą na przepustce ostro... wiecie. Wojsko uczy, wojsko wychowuje mężczyzn

Zapraszam również #rozowepaski do dyskusji bo jestem ciekaw jak to jest być z drugą cipą w #zwiazki która nie była w wojsku.

Weterani i twardziele wojskowi którzy mieli zaszczyt być w wojsku plusują, cioty lecą dalej

#niebieskiepaski #wojsko #polska #ludziezjajami #weterani #twardziele #wojskopolskie #wojskaspecjalne
  • 111
@bananaanaalord: Wojsko było zajebiste! Byłem już tylko 11 miechów, ale wspominam z nostalgią :) Wiadomo, dostało się też po dupie, ale generalnie nie żałuję, tym bardziej że byłem w jednostce nad morzem :)
Zgłosiłem się sam (miałem pewne plany, jednak ostatecznie nie wypaliły z różnych przyczyn), ale wiem, że to była dobra decyzja :) Wspomnienia na całe życie! Się działo! Zwłaszcza na przepustkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bananaanaalord: Te 10% PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN to pewnie kibice. Oni są twardzi, męscy i inne losowe słowa. A oprócz prawdziwych mężczyzn jacy są? Mężczyźni zakłamani? Mężczyźni fałszywi? Jakiś rodzaj spodni decyduje o tym czy mężczyzna jest prawdziwy? A może chodzi o to, że nieprawdziwi mężczyźni to takie projekcje jakiejś obcej cywilizacji. ALBO ŻYJEMY W MATRIKSIE. Spłyciarz jesteś i tyle. Ta Twoja żałosna opinia jest tego dowodem.
@bananaanaalord: po pierwsze wojsko nie jest od wychowania mężczyzn, po drugie kto nie był w wojsku ten nie ciota, Pomysl o ludziach przechodzących przez piekło w dzieciństwie którzy w dorosłości muszą zmagać się z ptsd lub innymi zaburzeniami, a potem pisz te wypociny publicznie, a teraz się pięknie zastanów nad tym co napisałem