Wpis z mikrobloga

Dziś szczerze i bez zbędnego #!$%@?. Kto nie był w wojsku ten ciota. Często słyszy się że te 2 lata można było wykorzystać lepiej np studiując itd. 2 lata w wojsku dadzą więcej niż nawet 10 lat na Oksfordzie. Uczą pokory,dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka. Dwa #!$%@? lata pod ciężkim butem oficera często prostują moralnie nawet największą hołotę. Spójrzcie na dzisiejszych 20 latków i młodszych. Może 10% jest coś warta, reszta odpad chodzący w jajogniotach. Zanika męskość bo nie ma tego swoistego wprowadzenia w dorosłe życie jakim było wojsko. Niektórzy powiedzą że to ciągłe chlanie ale wierzcie mi że umiejętność picia przydaje się w życiu. W ogóle takie tłumaczenia że wojsko marnuje czas to moim zdaniem wymówka cipek które boją się oderwać od ciepłego cyca matki i silnego ramienia ojca. Popatrzcie jak dużym problemem jest obecnie zjawisko #tfwnogf, kiedyś tego nie było. Każdy wojak miał swoją lubą którą na przepustce ostro... wiecie. Wojsko uczy, wojsko wychowuje mężczyzn

Zapraszam również #rozowepaski do dyskusji bo jestem ciekaw jak to jest być z drugą cipą w #zwiazki która nie była w wojsku.

Weterani i twardziele wojskowi którzy mieli zaszczyt być w wojsku plusują, cioty lecą dalej

#niebieskiepaski #wojsko #polska #ludziezjajami #weterani #twardziele #wojskopolskie #wojskaspecjalne
  • 111
@bananaanaalord: Byłem pierwszym rocznikiem który do wojska nie poszedł i szczerze żałowałem - bo wiedziałem od starszych że to przygoda, szkoła życia, że facet bez wojska to #!$%@?. Automatyczne przejście do rezerwy mnie nie satysfakcjonowało, a jak chciałem do zawodowej, to nawet z pozytywnym wynikiem badań mnie odrzucili bo mieli i tak za dużo kandydatów - ale powiem ci tak teraz że z perspektywy czasu nie żałuje. Dzięki temu że zostałem
@MarianoaItaliano: co jest złego w lataniu po galeriach handlowych i kupowaniu najnowszego telefonu?
#!$%@?, jacy ludzie potrafią być żałośni, co ci do tego, że kogoś satysfakcjonują inne rzeczy niż ciebie? Przestań być prostakiem i zrozum, że świat nie jest czarno-biały.

Pozdrawiam hipokrytę @Zatwardzenie, przez ciebie będę teraz powtarzał czarno-biały przez najbliższy tydzień. (,)
@Casik: A to że to wszystko kosztuje. Jak nie pracujesz to skąd na to masz? Mamusia daje, prawda :) I to jest klucz do #tfwnogf, żeby pokazać że jesteś na tyle dorosły że możesz sam na siebie zapracować. Zamiast doskonalić się w najnowszych designach spodni, i trendach we fryzjerstwie lepiej nauczyć się podstaw budowlanki i mechaniki żeby do byle malowania czy podłączenia pralki fachowca nie wzywać :D To też ci
@Casik: Jak samorealizował, nie rozumiem o co Ci chodzi? Ja wiem że niektórzy mają #!$%@? charakter i myślą że jak mają wypłaty 15k na miesiąc to jedzenie schabowego i ziemniaków, czy własnoręczna naprawa w domu to ujma na honorze no ale bez przesady.

W wojsku właśnie temperowało się takich #!$%@?ów-plastusiów i bananowe dzieci że umieli coś zrobić. Dla normalnych chłopaków wojsko nie było tragedią - wręcz przeciwnie. Uczyli się dużo. A
Może 10% jest coś warta, reszta odpad chodzący w jajogniotach.

Zapraszam również #rozowepaski do dyskusji bo jestem ciekaw jak to jest być z drugą cipą w #zwiazki która nie była w wojsku.


@bananaanaalord: a nie zauważyłeś, że różowym właśnie to się teraz podoba? Co chwilę widzę zachwyty nad rurkowcami, farbowanymi kolesiami z ułożoną grzywką i jak piszą że takiego #ladnypan widzialy jak ciuszki przymierzał w zarze? #rozowepaski takich lubią, będzie ich
@bananaanaalord: "Weterani"m "stare wojsko..." idź ty na dupie usiądź... "Zeta" pod butem oficera? Jakiego oficera? Oficer ma #!$%@?... To podoficer się męczy z takim szambem, a oficer go #!$%@?... Zeta, szwejostwo to nie było wojsko... to była patologia... 5% się szkoliło a reszta chlała i kombinowała

Kryzys męskości jest od kiedy kobiety majo takie same prawa przed sądem...
#tfwnogf były od zawsze. Tu na wykopie tylko się żalą. Ja kocham, hipsterów,