Wpis z mikrobloga

@GangrenaM: Nie pierwszy taki tłicik. Niedawno też wrzucił zdjęcie seksgadżetów, aby wszyscy mogli widzieć, jak się brzydko zabawia z żoną. Podejrzewam zmartwychwstanie siurka. Niespodzianie drygnął pod zadaszeniem z sadła. Radość niesłychana, trzeba pokazać innym, że znowu może.

Podobnie Gowin. Chwalił się na Twitterze chucią. No bo, he, he, małomówność dodatnio koreluje z libido, a on przecież taki małomówny, zatkało kakało?

Korwin i jego nieprzerwane wymachiwanie #!$%@?. A to katolickie zwierzenia, że
@GangrenaM: Heteropropaganda powinna być zakazana. Niech się pakują w swoich czterech ścianach, mnie to nie przeszkadza, co kto lubi. Ogólnie jestem tolerancyjny, ale tak w przestrzeni publicznej? Przecież to może innym przeszkadzać. No i co dzieci powiedzą? "Tatusiu, a dlaczego ten pan mówi, że lubi jak jego żona nie na nic pod futrem?" - no i jak mam brzdącowi wyjaśnić takie sprawy? Po prostu społeczeństwo jeszcze nie jest gotowe na taką
Czy heterycy muszą się tak obnosić ze swoją heterochorobą?


@GangrenaM:
1. Gdyby na drodze tej heterodewiacji Twój ojciec nie zakisiłby ogóra w Twojej matce to nie byłoby Ciebie.
2. Heterodewiacja występuje w przyrodzie powszechnie i tworzy najpotężniejszą broń ewolucyjną, jaką jest mieszanie genów w nieskończonej puli.
3. Heterodewiacja przejawia się w każdej kulturze i potrafi nawet osiągnąć charakter sztuki, od Biblii, po indyjskie księgi miłości, czy średniowieczną, japońską kulturę seksu.
4.
Zatwardzenie - > Czy heterycy muszą się tak obnosić ze swoją heterochorobą?

@Gangr...

źródło: comment_DzAGuVPVGUhlgHPKV3ukkkAX9VGjhJxW.jpg

Pobierz
@Zatwardzenie:

Właśnie przez takie wpisy, jaki teraz dokonałeś utwierdzasz mnie w przekonaniu, że LGBT to ruch atakujący każdego, kto LGBT nie popiera.

Kek XD

My #!$%@? głupotę- święta prawda.
Ktoś ironizując sparafrazuje naszą głupotę, wytykając nam hipokryzję- hurr, durr, lewactwo, LGBT atakujo ludzi.
Oczywiście nie mogło zabraknąć podręcznikowej historyjki jak to dawniej nic nie miałeś nic do homo, ale przez ich obrzydliwe obnoszenie się w każdej sferze publicznej (nawet w twojej
BA! Nie zabrakło nawet kolejnych łgarstw w stylu podręcznikowego "mam znajomego geja, on też jest przeciwko posiadaniu jakimkolwiek praw" XD


@wielooczek: To nie jest kłamstwo. To co? Nie można mieć znajomego, który lubi w kakao? Wy jesteście oryginalni w Internecie, a ja mam się idealizować, żeby coś wam odpisać?

Już nawet się nie dziwię, że jestem szufladkowany z ludźmi ze skrajnej prawicy. Widzę, że LGBT wyznaje politykę "kto nie jest z
am promujesz LGBT przy okazji każdego swojego wpisu, a jednocześnie łapiesz w Internecie pojedyncze komentarze ludzi znanych i nieudolnie stosując ironię starasz się piętnować promocję heterodewiacji.


@Zatwardzenie: Nikt nie piętnuje "promocji heterodewiacji" (aż czuję się głupio pisząc coś takiego w poście "na poważnie" :P); wręcz przeciwnie: całe te heheszki to próba obśmiania konserwatystów sprzeciwiających się "homopropagandzie", "promowaniu ideologii gender" i innych potworkom językowo-intelektualnym w tym typie.

LGBT to ruch atakujący każdego,
"LGBT to ruch atakujący każdego, kto LGBT nie popiera."

Jeśli się z kimś nie zgadzam, to mam siedzieć cicho i o tym nie mówić?


@alkan:
1. Wiesz czym jest poparcie? Poparcie to jest opowiedzenie się za daną tezą, za danymi poglądami, za daną reprezentacją. A wiesz czym jest brak poparcia? Brak poparcia jest brakiem opowiedzenia się za przynależnością do danej grupy o tych samych poglądach.

To czemu przez skrajną prawicę jestem
2a. "Ideologia gender" w polskich mediach wyszła od strony lewicy,


@Zatwardzenie: o panie w życiu. Wyszła ze strony prawej. Nigdy po lewej nie mówiło się o ideologii gender tylko o nauce o płci kulturowej, 'gender studies'. To prawaki zrobiły z tego ideologię, coś co się wciska ludziom i namawia. Pomijając fakt, że nauka o czymś nie może propagować jedego bądź drugiego. (no chyba, że mówimy o religii xD)