Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ElGovanni: a czy ja placze? mam porwnanie i gdy android raczkowal to ios dzialal. to jest jak z windowsem, wszyscy narzekaja ale to jest dobry system bo dziala na prawie kazdej mozliwej konfiguracji. A co do apple, latwiej zoptymalizowac system pod kilka konfiguracji, aczkowliek jak wrzucilem fakesmc to i 10.6.2 odpalilem na moim laptopie, kwestia dobrania kextow
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: pospolitemu zjadaczowi telefonów starczyłoby aż nad wymiar 10mpx. Powinni iść w stronę ulepszenia matrycy, może powiększenia fizycznego, w celu wyrobienia lepszej czułości na światło. Teraz to co jest w telefonach to gówno które wysiada w byle przyciemnionym pomieszczeniu. I żadna ilość mpx nie pomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@ElGovanni: nie, stwierdzilem fakty tylko. producenci chca wrzucic nowego andka na stare podzespoly i dziw ze sie zacina. co zrobilo sony? na dobrze dzialajacego eclair wrzucili chyba kitkata, chyba nic gorszego nie moglo spotkac tego telefonu. a co do g3 to high end, po 30 zadkladek w tle, spotify, plus jeszcze jakies apki w tle i on dziala
  • Odpowiedz
@solo88: ale ile tych zdjęć rocznie drukujesz? większość przeglądasz na telefonie:) po prostu mam takie przyzwyczajenie;p zawsze wole mniej pixeli a mieć to 16:9;p
@frnk: no tak, ale samo mi wycina bo ustawie sobie zamiast 8mpixegli na 5mpixeli;p
Podobają mi się iphony bo są eleganckie, mają ponoć płynny system, super optymalizacje aplikacji, ale zraziłem się troszkę do apple po moim ipodzie nano 6g;p strasznie delikatne ustrojstwo było:)
Macie
  • Odpowiedz
@fajny_nick: nie rozumiem użytkowników jabłka. Mogę sobie kupić iphonea 6, ale nie chcę bo mi się android podoba bardziej.

Nie podoba mi się system operacyjny. Krzyczenie, że iphone to super telefon a reszta to gówno jest dla mnie żałosne.

Każdy kupuje to co lubi, używając xboxa nie przekonasz fana PS do kupienia xboxa. Tak czy nie? Przyznaję, i6 jest ładny, smukły ale i tak bym swojej s5 na niego nie
  • Odpowiedz