Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubielizacosy: Miałem prawie każdego iPhone'a po kolei, po drodze SGS, SGS II i kilka innych androidowców, aktualnie stanęło na iP6 (bez s) i uważam, że to najlepszy telefon jaki miałem. Bateria pod jakimkolwiek obciążeniem wytrzyma mi od 5. rano jak go odłączę do 23. jak się kładę spać i znowu mogę podłączyć, OS jest stabilny, szybki, intuicyjny, ładny, płynny, wyświetlacz w sam raz (aczkolwiek będę się srogo zastanawiał, jeżeli plotki
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: o parametrach pisali powyżej, ja powiem tylko tyle; idź do sklepu i weź oba telefony do ręki gwarantuję, że poczujesz różnicę choćby w dotyku. Mam 5s z niby gównianymi parametrami i Motorolę Droid z #!$%@?ą matrycą 21Mpx i parametrami z kosmosu, żadnej różnicy w zdjęciach nie widać... Mały telefon jest poręczny, w krótkich spodenkach nie czujesz, że masz go w kieszeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lxxxxxxl: Filmy się oglada na minumum 20 calach. Mam tak jak pisałem androida więc jak najbardziej mogę sobie wgrać tam film. Tylko po #!$%@? jak mogę obejrzeć go na 50 calach siedząc wygodnie na kanapie? Nie od oglądania filmów są telefony, a dla takich dziwaków jak ty są androidy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Jeśli chodzi o aparat, to Teleguru przeprowadził testy(głosowanie grupy fotografów i fotoedytorów oraz użytkowników) i te 8mpix wypadło bardzo dobrze. Do tego jeden z najwydajniejszych SoC. Jeszcze jakość wykonania podnosi cene, co widać na przykładzie Samsunga - A3 z 4,7", ekranem qHD, 1gb RAM i aluminiową obudową kosztuje tyle co J5 z 5" HD, 1,5gb RAM i identycznym SoC.
  • Odpowiedz
@sebek1987: do robienia zdjęć służą aparaty ,to co montują w telefonach nie nazwałbym tego szkłem , a na jakość zdjęć ma wpływ kilka parametrów , tylko jak słyszę takie porównania że jedno to a drugie ssą , to się zastanawiam co u ludzi siedzi pod kopułą
  • Odpowiedz