Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubielizacosy: teraz powiem ci co kupiłem w zeszłym miesiącu. Ponieważ poprzedni 6s sie r----------l, kupiłem sobie nowego iPhone 6s plus k---a! bogactwo s--------y! bo mnie stać! A wy co polaczki, nadal chińskie telefony z aliexpress? Nawet mi was k---a nie żal! Zobacz k---a najnowszy 6s plus a ty co, stara nokia na symbianie refurbished od chinola co tym gownem psu dupsko podcierał? Nawet tego nie wyjmuj w autobusie bo jak
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: ja też twardo android, ale raz zabrałem cumplowi iphone 6s żeby zobaczyć co w tym ludzie widzą, JAKIE TO GOWNO JEST SZYBKIE, otworzyłem mu prawie każda apke, zero utraty płynności, sam mam oneplusa i na płynność nie mogę narzekać, ale ip6s to inna klasa, tylko baterie ma imo beznadziejnie słabą.
  • Odpowiedz
Nie trzeba być bogatym aby sobie kupić Iphona. Mam 20 lat pracuje w ochronie i uczę się zaocznie i rok temu kupiłem sobie 5s 16 gb a teraz kupiłem 6s plus. Wybrałem ten telefon bo jest bardzo dobrze wykonany, szybki. W 2013 nie wiedział co to jest iOS i że jest takie coś Jak iPhone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz