Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nod37: potwierdzam aparat w S6 lepszy niż w iPhonie 6S ;)

Co z tego, ze S6 ma 8 rdzeniowy procek jak i tak potrafi złapać zwiechę? Takie uroki Androida. Trochę jak z Windowsem.
  • Odpowiedz
Nie ogarniam już tego serwisu, przekrzykiwanie się i udowadnianie, który telefon jest lepszy xD
Podziwiam niektórych, że mają czas i ochotę by tworzyć takie gównoburze.
Zamiast olać typa, wrzucić na czarnolisto i cieszyć się dalej dniem to wielka bitwa na parametry i aparaty jakby kogoś to obchodziło xD
  • Odpowiedz
Najszybszym jesli chodzi o przewijanie fejsa? Spojrz na benchmarki, albo dalej fapuj sobie do marketibgowych bredni.


@KrisM89: Aaaaa, no tak. Bo ty na swoim smartfonie to grafikę w Blenderze #!$%@? a w przerwach trzaskasz projekty w AutoCadzie, tak? :D
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że na iPhone narzekają głównie osoby, które nigdy nie miały z nim do czynienia przez dłuższy czas. Ja jeszcze jakiś czas temu nie rozumiałem jak ktoś może na tak badziewiasty telefon pod względem parametrów wydawać taką kasę. Aż do czasu gdy jakiś rok temu z ciekawości kupiłem sobie iPada mini używanego. Wcześniej miałem Nexusa. I co? I szok. To działa i działało tak zajebiście że do Androida nigdy nie
  • Odpowiedz
@enzojabol: Jestem grafikiem 3D zawodowo, ostatnio musialem przejrzec pod katem technicznym paczke modeli do gry bedac w trasie. Mój one plus one nawet się nie zająknął przy mkdelach high poly. Często też oglądam modele na sketchfab, które są renderowane w real time procesorem graficznym i tutaj liczy się wyłącznie moc obliczeniowa.
  • Odpowiedz
@enzojabol: Jestem grafikiem 3D zawodowo, ostatnio musialem przejrzec pod katem technicznym paczke modeli do gry bedac w trasie. Mój one plus one nawet się nie zająknął przy mkdelach high poly. Często też oglądam modele na sketchfab, które są renderowane w real time procesorem graficznym i tutaj liczy się wyłącznie moc obliczeniowa.


@KrisM89: To zapewniam cię że przy czymś takim przy czym one plus się nie zająknął nawet, to
  • Odpowiedz