Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iPhone to czołówka jeśli chodzi o zdjęcia (...) Ekran jest także jednym z najlepszych.


@Nocnik123: Pomijając fakt, że OP #!$%@? się zna i nie ma racji, to z tym iPhone w czołówce jeżeli chodzi o aparaty i ekran trochę przegiąłeś. Za cholerę nie są w czołówce, biorąc pod uwagę za jakiej klasy telefony są one uznawane to raczej odstają.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: @Czerwona_Rzodkiewka: @Nocnik123:
iPhony mi się bardzo podobają. Jakością wykonania mało kto im dorównuje. Ogólnie, jako całokształt, telefon należy do ścisłej czołówki. Gdyby było mnie stać, to jak najbardziej bym kupił, ale, na chwilę obecną, musiałbym postradać zmysły, żeby za telefon dać prawie 3 klocki...
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: ekosystem - słowo na dzisiaj.
Androidziarze jaraja sie ze maja otwarty system i mogą miec menedżera plików i jeszcze jakis czas temu karty sd a w iPhonie mam synchronizację z innymi jabłkami w domu. Nie muszę lecieć do telefonu jak dzwoni zeby go odebrać tylko moge to zrobic z macbooka na przykład jesli nie chce mi sie wstawać. Podobnie iMessage (ktore swoją droga duzo lepiej sie pisze na normalnej
  • Odpowiedz