Wpis z mikrobloga

iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe miałbym dac 2700zł za 4,7 cala i aparat tylko 8 mpix ?
przecież lepsze parametry mają telefony z aliexpress za 700zł..jaki sens jest to coś kupowac i czemu to jest jakiś szpan skoro same parametry są bardzo stare?
#iphone #ios #telefony
lubielizacosy - iPhone 6, z dużym wyświetlaczem Retina o przekątnej 4,7 cala hehe mia...

źródło: comment_SjK4yOH3WWtsszvu6COVr0vrdzYaLJ3T.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lubielizacosy: mam nadzieję ze jesteś świadomy tego że parametry są tylko po to żeby przekonać klientów większymi numerkami? megapiksele to #!$%@? oszustwo bo mówią tylko o rozkładzie pikseli na matrycy, która może być różnych rozmiarów. Nie wspominając o różnie zaprogramowanym systemie operacyjnym gdzie apple króluje.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Pojedynek Samsung Galaxy S6 (32 GB) vs iPhone 6S (64 GB) wygrał ten pierwszy. Cena dwukrotnie niższa (ponegocjowałem nieco w Saturnie) i w tym telefonie niczego mi nie brakuje.


Zastanawiałem się, dlaczego muszę wydawać 4k na telefon, którego zbugowany system ma więcej luk niż Android, mniej możliwości personalizacji (nie interesują mnie sprawy typu root, ale wygląd interfejsu jest dla mnie ważny), synchronizację przez #!$%@? iTunes'a i bezsensowne 64 GB za 500zł więcej niż 16 GB.

Pracownicy iSpotu nie potrafią dotrzeć do bardziej wymagającego klienta. Pytam w czym jest lepszy ajfon od SGS6, dostaję odpowiedź "Bo to Apple". Do tego brak możliwości negocjacji ceny, mimo że to jest moje konsumenckie prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam bólu dupy o brak ajfona, ale telefon nie urzekł mnie na tyle, aby zapłacić za niego tyle co za 2 Galaxy
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: chyba nigdy iPhone'a w rękach nie trzymałeś. Ja hejtowałem, póki nie dostałem firmowego 4S. Teraz mam 5S, może w tym roku wezmę 6S. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I strasznie będzie mi żal, że w przypadku zmiany pracy będę musiał kupić jakiegoś gównodroida, bo jabłuszka są drogie. :/ Niestety sporo dopłaca się za logo.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy:
Ej, a jaką masz rozdzielczość monitora/ekranu komputera? Nie jest przypadkiem tak, że i 2 mpx by wystarczyły? Ewentualnie kilkaset pikseli więcej po bokach żeby było z czego kadrować?
Pogoń za megapikselami to chwyt marketingowy. Ja mam w telefonie 8 mpx i mi wystarcza, a zazwyczaj robię zdjęcia części wymagające bardzo precyzyjnego aparatu.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: ba! Wiele zawodowych kamer Full HD za kilka - kilkanaście tys zł nie ma nawet 5MPX, mają np 3-4mpx, ale za to czułość jest z milion razy większa od tych raków z szajsunga ifonów i każdego innego gówna w telefonach z pierdylionem BEZUŻYTECZNYCH megapikseli. Dzięki temu można normalnie kręcić w byle mroku a nawet w nocy.
  • Odpowiedz
@Furiat: czo? Az wezme udzial w gownoburzy :D 1500 zl to nie jest 'mala utrata wartosci'. Co nie zmienia faktu, ze jesli kupilismy np 5s w dniu premiery i trzymamy go az do wydania 6s to faktycznie wyjdzie nam 62zl miesiecznie. Z drugiej jednak strony Galaxy s5 tez bardzo podobnie trzyma cene, wiec nie jest to ewenement.

Chinczyka kupisz za 700 i jesli wytrzymasz z nim tyle czasu co z
  • Odpowiedz