Wpis z mikrobloga

@Karoleer:
I wg ciebie on został złapany na przekraczaniu granicy "używając przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami"?
Bo mi się tak nie wydaje.
@MoheLforeskineater:

uświadamiając islamskim kolonizatorom że nie będzie przyzwolenia na zachowanie takie jak w DE


przecież on nic nie zrobił XD

makrela nadając status uchodźcy arabom przekraczającym nielegalnie kilka bezpiecznych państw złamała konwencje dublińską i ustawe o schengen.


nie złamała
@LubieRZca: Ukr broniący makreli?.... No cóż nic dziwnego skoro wasi majdanowi "heroje" puczyści jeździli do Berlina po kase i instrukcje....W Konwencji Genewskiej pisze jak wół:
Cudzoziemcy nie mogą uzyskać ochrony w postaci statusu uchodźcy, gdy:

-popełnili zbrodnię przeciwko pokojowi lub ludzkości, poważne przestępstwo o charakterze niepolitycznym przed -przybyciem do Polski, lub inne akty sprzeczne z zasadami i celami Narodów, a także gdy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa polskiego;
-Przybywają z
@Karoleer: Jakie komentarze? Pani Krysi czy profesora prawa?
To ty stawiasz tezę, więc to na tobie ciąży obowiązek jej udowodnienia. Mam za ciebie wykonywać robotę i sam ze sobą dyskutować?
Wg ciebie zakompleksiono osoba bawiąca się w komandosa może podejść do dowolnego obcokrajowca i stwierdzać, że przebywa on nielegalnie?

chociaz sadzac po postach to juz nieuleczalne.

Mocne słowa jak na kogoś, kto prosi o wsparcie anonimów z neta, żeby wykładowca dał
@flager: ta, sam se dyskutuj - nie chce mi sie tlumaczyc za free wiedzy, za ktora ja musialem troche zabulic. komentarz giezka czy zolla moze byc, w obu pewnie podobnie. napisalem prosto i konkretnie, nie wiem czego nie rozumiesz - kazdy moze podejsc do kazdego i jesli sa przeslanki z 243 to zastosowac ujecie. a jak sobie sprawdzisz kwestie temporalne z 264 to zrozumiesz w pelni. do reszty oryginalnego wpisu sie
@Karoleer: Fajnie, że się chwalisz, że niby znasz się na prawie, ale jakoś prostemu człowiekowi nie podasz linków, tylko mówisz, żeby sam się zagiął argumentami.

jesli sa przeslanki z 243 to zastosowac ujecie

I gdzie tu były przesłanki? Ten przepis wyraźnie mówi o gorącym uczynku

z 264 to zrozumiesz w pelni

No i gdzie ten facet został złapany na gorącym uczynku na przekraczaniu nielegalnie granicy?

Cwaniakujesz, rzucasz przepisami, które jakoś ciężko