Wpis z mikrobloga

mnie nie musisz tlumaczyc, moj dobry ziomek byl najlepszy na roku a potem jak konczyl to ja juniora ledwo sie dostal i jeszcze musial dniami i nocami nadganiac, byl tak #!$%@? na strate 5 lat ze myslalem ze komus przypieprzy, z "wiedzy" ze studiow nigdy nie skorzystal a to byla zacna polibuda


@bazingaxl: Zwykłe sranie w banie i bajki na dobranoc xD. Ale może ktoś się nabierze. Warto próbować.
@kriss7676: pacodawca by cię za to wyrzucił, gdyby się dowiedział? Oczywiście nie ma potrzeby by mu o tym mówić, natomiast sądzę, że w twojej branży bardziej liczą się praktyczne umiejętności niż papier.
@kriss7676:

Studia w Polsce to gówno. W pracy nauczyłem się 100x więcej niż przez te 2 lata.

Dlatego absolutnie nie ma potrzeby, by kłamać, że się je zrobiło, prawda? Szczególnie w IT.

Rozumiałbym jeszcze ściemy by uspokoić rodziców, w określonych przypadkach (choć jeśli rodzice są w pełni sił mentalnych, dobrze by im było po prostu wytłumaczyć prawdę). Natomiast tak oczywiste i tak konkretne kłamanie pracodawcy jest bez sensu. I niebezpieczne.

Szczególnie,