Wpis z mikrobloga

@kriss7676: Ciężko mówić, że masz wiedzę lepszą od niejednego magistra kiedy studia i praca uczą dwóch zupełnie różnych rzeczy. Ty pewnie masz większą wiedzę o wykorzystaniu najnowszych technologii w praktyce, jednak magister będzie wiedział nieco więcej np. o teorii działaniu systemów rozproszonych.
  • Odpowiedz
@kriss7676: generalnie brak studiów w IT nie jest żadnym problemem. Ale podrabianie dokumentów i poświadczenie nieprawdy to są przestępstwa, więc uważaj z tym, bo jeśli ktoś się uprze, to z tego mogą być kłopoty. O ile oczywiście nie zarzucasz tutaj i nie śmieszkujesz nad rodzącą się gównoburzą :P
  • Odpowiedz
  • 0
@kriss7676: Jestem właścicielem agencji interaktywnej i uwierz że gdybyś przyznał mi się do tego na samym początku pakowałbym w Ciebie wszystkie wolne środki żebyś doświadczeniem i papierkami potwierdzającymi umiejętności był wyżej niż 80% programistów. Oszukując w ten sposób dostałbyś funkcje stażysty na następne 2 lata
  • Odpowiedz
@kriss7676: A co to za problem zrobić chociaż tego inżyniera teraz zaocznie? Przynajmniej będziesz miał spokojne sumienie. Nawet sobie nie wyobrażam reakcji rodziców jeśli to się wyda kiedyś...
  • Odpowiedz
Jaki jest wasz sekret, który zniszczyłby wam życie, gdyby wyszedł na jaw?


@kriss7676: nie mogę powiedzieć, bo zniszczyłby mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie, nie mam takich sekretów. może być źle, lub bardzo źle, ale życia nic mi nie zniszczy.

co do wykształcenia uważaj, bo u mnie w pracy na rekrutacji pytali o różne rzeczy m. in. studia i 1 dnia pracy przy podpisywaniu umowy
  • Odpowiedz
@kriss7676:
W Anglii poznałem gościa, który nie skończył zawodówki,
wydrukował sobie dyplom z farmacji UJ i pracuje w fabryce leków jako kontroler jakości:)
niczym sie nie przejmuj, jesli wykonujesz swoja prace dobrze to masz czyste sumienie, papier jest nieważny.
  • Odpowiedz
@kriss7676: Tak to jest z tymi papierami... Sfinansowalem swoj interes na duza banke pod zastaw nieruchomosci ktora faktycznie byla warta z 100 tys? Przy dobrych wiatrach... Pare nocy zarwalem, dosc gubymi nicmi wszystko bylo szyte, ale coz, wszystko splacone, teraz juz mi to zycia nie zniszczy.
  • Odpowiedz
@Antekex: Skąd wiesz? Może gość potrafił sobie samemu doczytać takie rzeczy. Zakładanie, że ktoś z papierkiem ma większą wiedzę od kogoś bez sprawdzenia tego jest bardzo słabe.
  • Odpowiedz