Wpis z mikrobloga

@Bergkamp: właśnie dzisiaj zacząłem grać po raz 1 w życiu (no kiedyś w licbazie zagrałem z 20 minut) i nie mogę :/. Jakoś mnie żadne RPG nie przekonuje (jedyne jakie w życiu pograłem to Plansecape: Torment i Jagged Alliance 2, próbowałem różnych Baldurów itp, ale szybko mnie nudziło), to chodzenie po jaskiniach i zabijanie szczurów to chyba nie mój klimat.

Trochę żal, bo domyślam się, że gra jest świetna, ale chyba
@Bergkamp: Na tej grze uczyłem się angielskiego, w podstawówce miałem niemiecki i rosyjski (ale ja jestem stary...) dopiero w liceum miałem angielski. Słownik na kolanach i tłumaczyłem sobie dialogi słowo po słowie. Przeszedłem całą grę ze zrozumieniem fabuły i gdy zacząłem naukę angielskiego nauczyciel był w szoku że nie znając podstaw języka angielskiego (chodzi mi o gramatykę i czasy) znałem kilkaset słów.
@forn: wiesz ja jako fan powiem Ci, że akurat tych szczurów to nienawidziłem spotykać i tłuc, ale dalej już jest co innego, ale zaraz chwila:

to chodzenie po jaskiniach i zabijanie szczurów

serwus klocuch ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
A tak serio wcale nikt nie każe chodzić po jaskiniach i zabijać szczury, możesz spokojnie uciec przecież, a do jaskiń nie wchodzić. Na poźniejszych poziomach to aż żal
@Bergkamp: Jakby zrobili na tym samym silniku taką samą grę z większą ilością treści to by był hit. Miast tego mamy gówno idące za duchem czasu. Sęk w tym, że takie gry powinny zostać taką właśnie legendą okraszoną obskurnymi grafikami i masą dialogów i questów.