Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Robię pierwsze, małe i całkowicie przypadkowe #rozdajo dla osób z #poznan i okolic. Firma #skoda przysłała mi w paczce parę giftów w której znalazły się także dwie podwójne wejściówki do Skoda Auto Lab w Poznaniu. Z racji dzielącej mnie odległości od Poznania i kwoty biletu dla jednej osoby (ok. 10zł) po prostu nie opłaca mi się tam zawitać. Dlatego też szukam osób z okolic lub z samego Poznania które nie mają co zrobić z wolnym czasem lub ze swoim #rozowypasek a chętnie by gdzieś wyskoczyły. Kwota wejściówek nie duża ale zawsze coś.

Wystarczy zaplusować i skomentować ten post opisując jednym zdaniem z kim byś się tam wybrał/a. 2 lutego wieczorem wybiorę jedną osobę, która otrzyma obie wejściówki (czyli dla 4 osób) - wyskoczycie sobie ze znajomymi lub rodziną :)

Zielonki nie biorą udziału.

Pamiętajcie! dotyczy to osób z Poznania - będę to sprawdzał!
OddieTG - Mirki i Mirabelki. Robię pierwsze, małe i całkowicie przypadkowe #rozdajo d...

źródło: comment_dRRqr4o0Ttg12C2xNsBJqI3vF79opLU0.jpg

Pobierz
  • 19
@OddieTG:
1. symulator dachowania taki sobie. Do tegoWarszawie mieli zepsuty pas bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Symulator stłuczki nienajgorszy.

Gry zręcznościowe to poziom najpodlejszych flashówek. Niby uczą cię bezpiecznej jazdy, a na skrzyżowaniu osobówka łamała się jakby była ikarusem z zaspawanym przegubem

Reszta raczej dość nudna.
@OddieTG: jakbym miał różowego to bym pewnie zabrał. A tak to zostają mi koleżanki albo cumple. Może brata zaciągnę w ramach prezentu urodzinowego ( ͜͡ʖ ͡€)
@OddieTG: Wyskoczyłbym z fajnym różowym, którego poznałem na sylwestrze. Byłoby super zaprosić ją na taką randkę ;). No i dodatkowo może różowego rodziców. Jej tata - zawodowy kierowca chętnie się z nim zmierzę;P. Za wybranie obiecuję prawilne pokażmorde w skoda auto lab ze wszystkim uczestnikami ;P
1. Jeżdżę z Poznania.
2. Jeżdżę Skodą.
3. Mój #rozowypasek kocha naszą Skodę tak samo jak ja albo nawet mocniej. Octavka zawiozła nas już w wiele ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą (ostatni trip: Czechy, Słowacja, Węgry, Austria). Dodatkowo jako że jest to kombi wozimy ze sobą 2 rowery w bagażniku. Polecam ten sposób podróżowania i zwiedzania!
4. Nigdy nic nie wygrałem więc wątpie żebym tu coś wygrał ale
and the winner is... @don_tumanesko ( )

1. też nigdy nic nie wygrałem cumplu więc wiem jakie to uczucie,
2. też wożę rowery na różniste wypady,
3. też jeżdzę Skodą, tyle że SuperBką,
4. zgadzam się z tym że jest to nadauto (òóˇ),
5. też mam wszystkie punkty.

Zbyt wiele nas łączy by miał je wygrać kto inny - podaj