Wpis z mikrobloga

@katyperry92: a czy Ewa zamiast do Warty mogłaby dobiec do miejsca gdzie znaleziono dowód? Czy widac byłoby ją na monitoringu jakimś wyrażniej? Bo skoro nie można rozpoznac czy to Adam podrzucił-chyba są pixele akurat w tym miejscu konkretnie, a Adama widać ,,w okolicach".
@taksepacze: moim zdaniem dałoby radę i to spokojnie, bo aż takich wysokich butów nie miała i nagle mogła się ocknąć i coś spowodowało, że dodało jej sił i mogła biec co sił w nogach, ale to tylko gdybanie... jak ktoś przed kimś ucieka, to wkłada w to całą swoją energię i ostatek sił
@tesoro: No własnie tego się obawiam, mogło faktycznie dojść do nieporozumienia, ale biegła np. w zupełnie innym kierunku, a że te monitoringi to pixel na pixelu...to widac tyle co nic i sami nie wiedzą w którym pobiegła kierunku, czy górą czy dołem.
@tesoro: No cóż..chyba wersja Adama to zakłada, bo bieg ze schodów prościutko do Warty- to wygląda na bieg na oślep, ale raczej przed więcej niż jedną osobą..jesli się nie da już w bok, bo po bokach są inne osoby .
ale te bloki chyba za daleko :(
@katyperry92 te 800-700 m podawał reporter ( może sobie policzył na oko-nie wiem), dlatego warto aby jakas kobieta to sprawdziła- może @mlekoztesco się przebiegnie
Z tym ABW to było tak, że Adam O. miał na fb wpisane to, widziałam ten profil jak już zmienił dane na Barnaba czy tam coś.... i była już rozkmina, że jakby był chociaż trochę ważny to nie chwaliłby się na fejsie tym i ewentualnie jakimś ważniakiem mógłbyć ktoś z rodziny (tak jak tu o ojcu pisali).

Teraz nawer w Lidlu były atrapy kamer do kupienia, z diodą :D więc nie zdziwiłabym