Wpis z mikrobloga

@taksepacze: @katyperry92: no ale posłuchajcie jak on zakłada taką wersję, to dlaczego nawet Ewa nie wydostała się i nie pobiegła gdzieś w bok albo nawet po schodach i w prawo albo lewo? To jest niemożliwe, że uciekała wprost do rzeki. Jest tyle opcji, że nie ma na to szans. Widocznie musiałaby wtedy czuć zagrożenie z innych stron i widziała je, bo tam zdaje się jest dobre oświetlenie.
  • Odpowiedz
@katyperry92: no to mógł sobie wpisać i tam nie pracować? Przecież zamiast tego mógł dać szlachta nie pracuje, ale wybrał ABW (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ) muszę odetchnąć, bo mnie wmurowało
  • Odpowiedz
@taksepacze: Ja dla Was dużo mogę zrobić, kochani.


Tam jest w zależności od trasy 750-800 metrów po mapie mierzone. A to jak ktoś biegł.. no ja nie wiem jak oni biegają :D Jak ja pobiegnę to dowiecie się ile mi to zajęło, ale to nic nie wniesie :P
  • Odpowiedz
@katyperry92: ale to wcześniej ktoś z pracy powinien na to zwrócić uwagę (?)
@taksepacze: jeszcze by się przypadkowo ktoś postrzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°) to niebezpieczne zabawki są. W Stanach to niektóre 10 latki lepiej posługują się bronią ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@i_pan_pawel: No przebiegnij się z jakąs kobietą i zobacz czy zamiast do rzeki bylaby jakas trasa ucieczki, żeby monitoring nie objal..albo byl tak daleki,ze tylko piksele byloby widac,a po za tym jak to nic nie wniesie...

  • Odpowiedz