Wpis z mikrobloga

@taksepacze: @tesoro: Ja tylko sobie podlinkowałam ciekawą opcję. Policja nie jest w stanie nawet monitoringów porządnie ściągnąć, już widzę, jak potwierdzają/dementują info na temat samochodu. Znając życie nawet nie sprawdzili go na obecność krwi.
  • Odpowiedz
@lavinka: Już wszyscy widzieli jak doskonale widać ten biały samochód z rejestracją na monitoringu, że nawet nie wiadomo co to za samochód, więc możliwe, że i na reszcie monitoringów takie widoki.
  • Odpowiedz
@tesoro: nie Ty, mówię ogólnie, bo jak słusznie zauważasz nie wiemy nawet w jakim charakterze on tam pracował, mógł być równie dobrze cieciem i to też praca w abw
  • Odpowiedz
@tesoro: Nie sądze by chronili, ale zazwyczaj tak jest, że nie chronią dopieor, gdy poinformuje ich o tym fakcie ktoś ,,życzliwy", albo przypadkiem, a co do znajomości nie wiem czy był szaraczkiem, czy miał w rodzinie znajomości.
  • Odpowiedz
@jukees: no właśnie, a sprzątaczki też pracują w placówkach dyplomatycznych i ich rodziny nawet mają wizy dyplomatyczne, a czy to daje im uprawnienia do poruszania się służbowymi pojazdami?
  • Odpowiedz