Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże Mircry.
Dziś znów będę modlił się na różańcu, jak co niedziela - część chwalebna, oraz koronka do Miłosierdzia Bożego.
Jeśli ktoś ma jakieś intencje, potrzebuje wsparcia, lub jakąś ważną sprawę o która chciałby poprosić Boga, to niech da plusa, a w komentarzu proszę o pozostawienie krótkiej informacji na temat intencji.
Punktualnie o 23:00 klękam do modlitwy, każdą intencję przeczytam na głos przed różańcem, dodatkowo dołączę intencje z poprzedniego tygodnia które wpłynęły już po 23:00

Mam jeszcze do zakomunikowania kolejną sprawę - całą akcja związana z tagiem #mikromodlitwa wywołała spore zainteresowanie wśród Mirków, dlatego mam dla was propozycję, ale o niej będzie mowa w osobnym wpisie, który wrzucę dziś trochę później. Wszystkich zainteresowanych proszę o śledzenie tagu #mikromodlitwa.

P.S.
Wrzucam zdjęcie z różańcem na którym modlę się za was Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczęść Boże!

#katolicyzm #modlitwa #wiara
dendrofag - Szczęść Boże Mircry.
Dziś znów będę modlił się na różańcu, jak co niedzi...

źródło: comment_WgYropXSolpXzCdh3g5NSZ6VijgRV2s7.jpg

Pobierz
  • 253
@dendrofag: Na świadectwo działania modlitwy mogę dodać, że dotychczasowe egzaminy poszły bardzo dobrze jak i w pewnej intencji widzę wielkie działanie tej modlitwy, za którą dziękuję :)
Chciałbym żebyś pomodlił się za moją rodzinę jak i zdanie ostatniego egzaminu oraz poprawę kolosa :)
@Glos_rozsadku_2015:

Mam pytanie dlaczego powstał ten tag? Co Cię popchnęło do odmawiania różańca? Młode osoby raczej są na bakier z religią i w ogóle. Pytam z czystej ciekawości.

Taki bardzo młody już nie jestem, poza tym od czasów mojego nawrócenia kilka lat temu staram sie wyznaczać sobie coraz trudniejsze cele. Jak na razie z pomocą Boga mi się udaje.