Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kulmegil: o polityce się nie podejmuje xD

białych list nie umiem obsługiwać (chyba tylko @NadiaFrance potrafi :P) i nie wiem po co tak ograniczać grono dyskusyjne, przydałyby się natomiast jakieś zmiany w czarnolistowaniu, tak żeby można stalkerów, niewyżytych, świętych itp. móc banować, albo wrzucić im permanentnie swój tag na czarnolisto...
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: no niestety, na reddicie sam subuje, ale wolałbym porozmawiać z rodakami na takie tematy, a na strimsie jest za mała społeczność, a ci z którymi można rozmawiać na poważnie o seksie to jeszcze ułamek całości
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gil-Galad: strims cały czas się rozwija i wydaje mi się, że to lepsze miejsce na takie rozmowy, nie ma takiego #!$%@? jak na wypoku; jeśli pojawi się 10 normalnych dyskutantów to za tydzień będzie 100 dyskutantów, bo ludzie sami przekonają się, że jest to dobre miejsce do rozmowy, bez pruderii, taniego moralizatorstwa i bólu dupy jakże powszechnego na wypoku.
  • Odpowiedz
@vasil: Coś @aso824 pisał nt. moderowalnych tagów, a jeden czy dwóch to nie problem, szczególnie jeśli społeczność będzie liczniejsza, poza tym liczę że czarnolistowanie będzie chętnie przez takich stosowane.
  • Odpowiedz
@Gil-Galad: Pomysł dobry, ale nie na ten portal. W mgnieniu oka zleci się pełno debili i będziesz miał identyczny poziom jak przy np #wykopgonewild. Nie wspominając już o tych, co będą szukać jakiejkolwiek okazji do zrobienia afery, wystalkowania ludzi, by tracili swoją anonimowość i wyśmiania ich poza granicami wypoku.
  • Odpowiedz
@Gil-Galad: @a__s zapowiadała moderowane tagi, wybrani aktywni użytkownicy na tagu będą tymczasowo otrzymywać możliwość moderacji. Pożyjemy, zobaczymy. Według mnie bez tego rozwiązania to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@hortu: postaram się zarzucić jeszcze ze dwa razy linkiem do tego wpisu na mirko, bo myślę że zainteresowanie na tyle żeby chociaż dało się dyskusję prowadzić będzie :) jak narazie tylko z @fedora i @Syrrkius musielibyśmy dyskutować, ale zawsze to lepiej niż z samym sobą (ʘʘ)
  • Odpowiedz