Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sorek: spoko, na razie nie ma jeszcze nazwy, ale tak mi dziś pomysł wpadł i chętnie chociaż się dowiem czy jest popyt na takie treści :) może ktoś z #moderacja się tu wypowie i może będzie można wdrożyć moderowanie już działającego tagu... plusuj jak chcesz być wołany :)
@Gil-Galad: Po 1 jest przecież jest beztabu i tam jest wg mnie wszystko czego potrzeba, a przy tym duża swoboda wypowiedzi, po 2 na wykopku pewnie cieżko bedzie o poziom z racji,że to wykopek, po 3 wydaje mi się, że wiele osób będzie się krępować z wypowiadaniem się na te tematy tutaj ze względów na jakąś historie/renome/ewentualny stalk
@Gil-Galad: ogólnie to pomysł jest w porządku ale jeśli rzeczywiście chcieć mieć wysoki poziom dyskusji to bez moderowanych tagów ani rusz. Ale nie wiem czy taka droga jest zbieżna z #wykop skoro to dość oczywista funkcjonalność a nadal jej nie ma, co wspiera wszelkiej maści trolli i obniża poziom dyskusji. Niemniej jestem za.
@simon999: @Gil-Galad: i ja największy problem widze w niektórych wykopowych zwierzętach. Jak jakis różowy przykładowo napisze, ze szczerze lubi w tyłek to za godzinę bedzie jej fb, szkoła itp. Przeciez tu jest silne lobby hipokrytów, troglodytów bez życia.
@Gil-Galad: tak sobie przeczytałam jeszcze raz Twój apel i naszła mnie jeszcze jedna myśl. Piszesz, że "bez względu na upodobania" itd., pierwsza rzecz o ktorej pewnie większość pomyślała (i ja też!), to to, że będą dyskusje o jakiś ciekawych seksach. A interesuje mnie to, czy ma rację bytu taka normalna rozmowa o seksualności, że coś nam się podoba, a coś nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli itd.? Mi brakuje takiego miejsca w
@Elmuszka: Przede wszystkim miałoby chodzić o to żeby w tym tagu nie było sytuacji że ktoś np powie że jest biseksualny i w tej chwili na wykopie robi się bydło... cały czas się zastanawiam od jakiego tematu by zacząć żeby wzbudził jakieś zainteresowanie i zachęcił ludzi do dyskusji, myślę że dobre mogłoby być pytanie skierowane osobno do facetów i kobiet na temat orgazmu i ogólnego zadowolenia z seksu w wykonaniu partnera,