Wpis z mikrobloga

Pan #korwin doskonale rozgryzl kolejny spisek. Tym razem celowo obniza się edukacje by zniszczyc polske! :)
Korwę jest doskonalym przykladem ze wczesniej z edukacja nie bylo lepiej. Mozna nie gowno wiedziec o ekonomii pedagogice plci klimacie medycynie PR a sie wymadrzac uwazajac sie za najmadrzejszego bo wszystko potrafi wydedukowac bez badan :)
http://m.poznan.wyborcza.pl/poznan/1,106517,19558315,korwin-mikke-w-poznaniu-nazywa-dzieci-chore-umyslowo-debilami.html#ixzz3yjYvRLhC
#polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: No chyba sobie jaja robisz. Nie tak dawno skończyłem edukację i w szkole można nie robić NIC, a i tak przejdziesz. Ba, można się nie uczyć i być totalna noga z matmy (patrz: ja), a i tak zdasz maturę. Szkoła nie stawia ŻADNYCH wymagań w dzisiejszych czasach. Zero. Jedyne co musisz, to chodzić na lekcje. Oczywiście można sobie wybrać jakąś elitarną szkołe, która będzie w cholerę dodatkowych materiałów z
  • Odpowiedz
potwierdzam całkowicie co napisał @Dorogon ; w ogóle to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie zdać np. podstawy z matematyki przy dzisiejszym poziomie

  • Odpowiedz