Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ja wiem, że jest weekend - no ale przestańcie sobie racjonalizować i ruszcie swoje kupry! Jutro o 13:00 w Dewsbury #yorkshire blisko #leeds będzie marsz przeciw imigrantom.

Zbieram auto z Barnsley i okolic, będziesz nasz kolega @tomasz-maciejczuk się pojawi więc zrobimy sobie mała mirko defilade - porobimy transparenty a potem pojedziemy do sorka na impreze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/554239544728160/

ZAPRASZAM!

#uk #emigracja
  • 27
@tomasz-maciejczuk: właściwy poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak tam teraz będziesz wołał, że polują na ciebie islamiści w UK? Zadziwia mnie jak tak bezboleśnie opuściłeś Turcję przecież strzelali do ciebie, byłeś niewygodnym świadkiem itp, itd a tu proszę mimo całej afery Turcy hmm zlekceważyli potencjalnych rosyjskich szpiegów echhh tak ułańska fantazja
@sorek:
Przyda sie.

Tom Winiger posted this: MUSLIM KILLERS

Copy and paste this on all pro Muslim stories! Flood them with the truth! This is very interesting and we all need to read it from start to finish.

The burning of the Jordanian pilot was a Muslim.
The Tel Aviv bus attack was done by a Muslim.
The Shoe Bomber was a Muslim.
The Beltway Snipers were Muslims.
The beheader of
tylko uważajcie żebyście po imigranckich buziach nie dostali


@PieknyJanusz: @sorek: Januszu zmień pampersa. Oni protestują jako ludzie, a nie imigranci. Nie jest to na zasadzie strachu, że wpuści się więcej imigrantów, to komuś coś się umniejszy lub zabierze - protest jest wyrazem uzasadnionej obawy i nadziei, że coś takiego zwróci uwagę i dotrze do większej ilości ludzi. Im więcej ludzi będzie miało świadomość tego, co się dzieje i co się
@PieknyJanusz: No ok, ale ten marsz jest przeciwko imigrantom w ogóle czy przeciwko radykalnym islamistom jacy zdarzają się wśród imigrantów? Bo jeśli opcja numer 2 to jakby nie patrzeć zmienia trochę postać rzeczy. I sprawia że udział polskich imigrantów jest całkowicie uzasadniony. Jeśli to jest przeciwko imigracji w ogóle to 100 procent zgody- udział Polaków z UK w czymś takim to komedia.