Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ja wiem, że jest weekend - no ale przestańcie sobie racjonalizować i ruszcie swoje kupry! Jutro o 13:00 w Dewsbury #yorkshire blisko #leeds będzie marsz przeciw imigrantom.

Zbieram auto z Barnsley i okolic, będziesz nasz kolega @tomasz-maciejczuk się pojawi więc zrobimy sobie mała mirko defilade - porobimy transparenty a potem pojedziemy do sorka na impreze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/554239544728160/

ZAPRASZAM!

#uk #emigracja
  • 27
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: już tureccy faszyści odpuścili? Tak bez żadnych szykan opuściłeś Turcję? Interesujące i teraz walczysz z ciapkami jak ich nazywasz w UK. No i wywiad z Popkiem echhh Dody nie było?
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: właściwy poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak tam teraz będziesz wołał, że polują na ciebie islamiści w UK? Zadziwia mnie jak tak bezboleśnie opuściłeś Turcję przecież strzelali do ciebie, byłeś niewygodnym świadkiem itp, itd a tu proszę mimo całej afery Turcy hmm zlekceważyli potencjalnych rosyjskich szpiegów echhh tak ułańska fantazja
  • Odpowiedz
@PieknyJanusz: nie, mamy takie prawa dzięki kontraktom międzynarodowym. Między innymi też strefie Shengen.

A unia europejska, musi zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek:
Przyda sie.

Tom Winiger posted this: MUSLIM KILLERS

Copy and paste this on all pro Muslim stories! Flood them with the truth! This is very interesting and we all need to read it from start
  • Odpowiedz
tylko uważajcie żebyście po imigranckich buziach nie dostali


@PieknyJanusz: @sorek: Januszu zmień pampersa. Oni protestują jako ludzie, a nie imigranci. Nie jest to na zasadzie strachu, że wpuści się więcej imigrantów, to komuś coś się umniejszy lub zabierze - protest jest wyrazem uzasadnionej obawy i nadziei, że coś takiego zwróci uwagę i dotrze do większej ilości ludzi. Im więcej ludzi będzie miało świadomość tego, co się dzieje i
  • Odpowiedz
@PieknyJanusz: No ok, ale ten marsz jest przeciwko imigrantom w ogóle czy przeciwko radykalnym islamistom jacy zdarzają się wśród imigrantów? Bo jeśli opcja numer 2 to jakby nie patrzeć zmienia trochę postać rzeczy. I sprawia że udział polskich imigrantów jest całkowicie uzasadniony. Jeśli to jest przeciwko imigracji w ogóle to 100 procent zgody- udział Polaków z UK w czymś takim to komedia.
  • Odpowiedz