Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ja wiem, że jest weekend - no ale przestańcie sobie racjonalizować i ruszcie swoje kupry! Jutro o 13:00 w Dewsbury #yorkshire blisko #leeds będzie marsz przeciw imigrantom.

Zbieram auto z Barnsley i okolic, będziesz nasz kolega @tomasz-maciejczuk się pojawi więc zrobimy sobie mała mirko defilade - porobimy transparenty a potem pojedziemy do sorka na impreze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/554239544728160/

ZAPRASZAM!

#uk #emigracja
  • 27
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: czyli co cel uświęca środki?

Nie zgadzam się z naplywem setek tysięcy "uchodźców". Nie daje żadnego przyzwolenia na radykalne islamskiej ruchyale to nie znaczy że pójdę ramię w ramię z kimś kto następnym razem będzie robił taki sam marsz żeby wyrzucić Polaków z UK.
.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: BF to odłam BNP, skrajnie nacjonalistycznej i faszystowskiej partii

The BNP's ideology has been described as fascist or neo-fascist by political scientists and commentators, though the BNP denies this.


Faktem jest jednak, że Britain First, w przeciwieństwie do swojej matki - BNP - skupia się głównie na islamie to z nim póki co walczy. Nacjonaliści to nacjonaliści, takim ludziom wystarczy, że się klepka przestawi w głowach. Dzisiaj nie podobają
  • Odpowiedz
@PieknyJanusz: Nie no zgoda że z szowinistami należy być ostrożnym, dlatego pisałem że "jeśli...". Swoją droga co do postu @headhunter13, bzdury wklejasz. Tarcia etniczne i religijne występują niemal wszędzie- w Birmie buddyści zwalczają chrześcijaństwo i islam, w Indiach to samo robią hinduscy nacjonaliści, w Izraelu nie dostaniesz obywatelstwa jak wyznajesz inną religię niż judaizm (choćbyś etnicznie był 100 procentowym Żydem), ateistyczne rządy krajów komunistycznych prześladują przedstawicieli niemal wszystkich
  • Odpowiedz
@headhunter13: Nie chodzi o dotykanie czy nie ale o to że problemem nie jest islam jako taki a jego radykalne i upolitycznione odłamy i bezmózga polityka rządów zachodnich (przede wszystkim względem migracji i Bliskiego Wschodu). To jest bardzo złożony problem. Ja sam nie podejmuje się podawania jakichś gotowych rozwiązań bo jestem za cienki na to ale jest dla mnie absolutnie jasne że krzyczenie "#!$%@?ć allachow maczetami" i nakręcanie niechęci i
  • Odpowiedz
@Amadeo:

Pomijam patologię, która rujnuje w UK obraz Polaka ciężko i uczciwie pracującego, ale patologia jest w każdej kulturze bez związku z pochodzeniem, więc to także kolejne draństwo zrównywać dobrych ludzi z przestępcami.

Polakow nie, ale patologie z innych krajow (mimo ze mniej liczebne) nalezy pietnowac z cala surowoscia tak?

tysiące Polaków zostało już
  • Odpowiedz