Wpis z mikrobloga

Łódzkie mirki wieści odnośnie #lodznapiwo: w głosowaniu wygrała sobota 06.02 z wynikiem 6,2,3. Zostaje temat #grybezpradu - z lokali typowo pod gry znam Instert Coin i Dżojstik, które są słabo przystosowane pod większą grupę ludzi, może w Insercie jakby zestawić stoły w tej dalszej salce, to dałoby jeszcze radę. Co wy na to by iść do "normalnego" lokalu jak Z Innej Beczki czy Chmielowa i przynieść coś ze sobą? Mogę coś wypożyczyć, jak ktoś ma swoje gry to też fajnie jak przyniesie.
Zostaje jeszcze sprawa liczebności - 8 osób wybrało ten termin, jak ktoś nie wybrał, a chce przyjść, to niech się odezwie, żeby rezerwacja nie była za mała i potem było gdzie usiąść. Wiadomo, że nie musi być co do osoby i na spontanie można wbić bez zapowiedzi, ale jak rezerwacja pójdzie na 10+ osób, a będzie tyle co poprzednio, to będzie lipa.
#lodz #lodzwydarzenia
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykorzystam wątek. Czy ktoś znalazłby dla mnie kawałek podłogi (tak z metr na dwa) z soboty na niedzielę? Manewru z wracaniem pociągiem tej samej nocy wolałbym nie powtarzać. Ddobrej duszyczce się ładnie odwdzięczę.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: hmmm :D może uda, bo jest wolne 5, 6 i 7 więc wszystko zależy od chęci no i oby nic nowego się nie pojawiło w tym czasie ;-)) podpinam się pod @SzalonyNick - ewentualnie ktoś kojarzy jakiś niedrogi hostel? Nie potrzebuję wygód, oby przekimać :>
  • Odpowiedz
Generalnie jak coś, to mam jedną wolną kanapę, mieszkanie zaraz po przeprowadzce więc szalu nie ma, ale jak ktoś potrzebowałby się jedną noc kimnąć to raczej nie ma poroblemu:)
  • Odpowiedz
a z innej beczki hmm to nie klimat raczej na #grybezpradu już bardziej jak mają ten swój śliczny ogródek jak jest ciepło


@komitet_figli: jak dla mnie pub jak pub trochę piwniczne klimaty, ale nic nie stoi na przeszkodzie by rozłożyć sobie jakąś planszówkę na stole, ja tam nie potrzebuje tematycznego wystroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz