Wpis z mikrobloga

Łódzkie mirki wieści odnośnie #lodznapiwo: w głosowaniu wygrała sobota 06.02 z wynikiem 6,2,3. Zostaje temat #grybezpradu - z lokali typowo pod gry znam Instert Coin i Dżojstik, które są słabo przystosowane pod większą grupę ludzi, może w Insercie jakby zestawić stoły w tej dalszej salce, to dałoby jeszcze radę. Co wy na to by iść do "normalnego" lokalu jak Z Innej Beczki czy Chmielowa i przynieść coś ze sobą? Mogę coś wypożyczyć, jak ktoś ma swoje gry to też fajnie jak przyniesie.
Zostaje jeszcze sprawa liczebności - 8 osób wybrało ten termin, jak ktoś nie wybrał, a chce przyjść, to niech się odezwie, żeby rezerwacja nie była za mała i potem było gdzie usiąść. Wiadomo, że nie musi być co do osoby i na spontanie można wbić bez zapowiedzi, ale jak rezerwacja pójdzie na 10+ osób, a będzie tyle co poprzednio, to będzie lipa.
#lodz #lodzwydarzenia
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ahiPL: fakt tu masz rację, mogłoby być jaśniej. Jak o Spalonych chodzi, to było tam miejsce dla większych grup? Dobrze mi się kojarzy, że tam mieli raczej jasno i dość małe okrągłe stoliki, czy mylę z innym lokalem?
Ogólnie jestem otwarty na propozycję, rzuciłem te dwie, bo bywałem i mają niezłe p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak macie swoje typy, to śmiało proponujcie.
@SzalonyNick:
  • Odpowiedz