Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak dzwoni kurier i wywala do mnie tekst "Dzień dobry, mam dla Pana paczkę, gdzie Pan jest?". W pracy #!$%@?. Nie wiem dlaczego prawie kazdy kurier jest zaskoczony ze o 11:30 jestem #!$%@? w pracy. Maksymalna godzina w jakiej moze dostarczyc paczke? 13. I tak zawsze paczka trafia do firmy bo "Przekaze Pan koledze, ktory obsluguje moj rejon niech mi to do pracy podrzuci". Tylko nie zawsze chce zeby mi dostarczali paczke do pracy. #kurierzy #przemysleniazdupy #gorzkiezale #kurier #bekazpodludzi #pracbaza
  • 175
  • Odpowiedz
@emcter: @Antlion: jaki rak, jaka #!$%@? z logiki? Skad mam wiedziec co bedzie za kilka dni kiedy klikam zamawiam? No chyba ze wy wiecie drodzy panowie... zazdroszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wladyslaw_Jagiello: tak wlasnie robie, ale niestety kurier czesto mowi ze on pracuje do 13. Szkoda, ale jak dzwoni to zmieniam adres na taki ktory jest najlepszy dla kuriera i sprawe zalatwiamy najkorzystniej dla obydwu
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: Bo po to jest telefon podany na liście przewozowym by kurier mógł zadzwonić i spytać kiedy będziesz w domu lub byś na przykład zaproponował zostawienie u sąsiada. Jak widać po tobie niektórzy naprawdę nie domyślają się takich rzeczy licząc na poklask ale jednak się błaźnią.
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: Płacę to wymagam xD a jaśnie pan przeczytał regulamin firmy której płaci? Dostawa do osób prywatnych 8-20, zazwyczaj taki zapis istnieje. Tacy klienci jak to to rak kurierki. "kurier jest dla mnie", ciekawe czy będziesz tak mówił jak paczka zostanie zwrócona do nadawcy ;)
Zamawiaj kurier na adres pod którym może Cię zastać (myślałem, że to normalne) albo zamawiaj doręczenie godzinowe. Kurier ma rejony które ma podzielone na godziny i
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: A ja zamówiłem pizze i teraz zadzwonili ze czekają pod domem a ja jestem w pracy!!!! Nie mogą z nią przyjechać jak wrócę z pracy!???? Co za chamy z nich.

Zamawiasz paczkę do DOMU i dziwisz się ze przywiozą do domu...
  • Odpowiedz
@emcter: #!$%@? ale co ja czlowieku pisze? O tym ZE NIE DZWONIA. BO JAK DZWONIA TO PROBLEM ZNIKA JAK MAGIK ZA PARAPETEM.

@Antlion: Moze jeszcze przejde kurs kartograficzny i dospozytora karetek by obliczyc jak najkorzystniejsza trase i moc wywnioskowac z busoli i przenosnej stacji metereologicznej kierunek wiatru, wilgotnosc powietrza i na tej podstawie godzine oszacuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses:

Mam planować dzień

Ciesz się, że w ogóle dzwoni i chce się umówić. Jestem w UK (Londyn) i tutaj kurierzy mają #!$%@?.
1. Rozwożą tylko w godzinach pracy 8-18.
2. Nigdy nie dzwonią, jedyne na co możesz liczyć, to automatycznego SMS od niektórych większych dostawców w stylu "dziś dostawa zamówienia nr. XYZ w godzinach 12:43-13:43".
3. Nie ma żadnej możliwości abyś uzyskał numer kontaktowy do kuriera i sam zadzwonił.
4.
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: wyobraź sobie, że kurier podobnych jak Ty ma 20 na rejonie, co se zamówią jakiś szajs z Internetu, a później zamiast na nich czekać, idą se do pracy i narzekają, że paczka nie przyszła.
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: Widzę że jednak masz coś z głową, pozwól że Ci coś wytłumaczę.

- W pracy a dojazd/powrót, często zakupy, załatwienia no i ranek przed pracą odpada, czyli większość osób po pracy w domu jest od 17, często od 18, nie wspomnę o tych którzy mają później do pracy np na 10 albo o tych którzy pracują nocki czy 3ą zmianę, no ale oczywiście DLA Ciebie wyjątek

- Ile myślisz kurier
  • Odpowiedz