Wpis z mikrobloga

Dieta 38/91

Dzisiaj dzień zacząłem od wyprawy w teren na rowerze http://www.endomondo.com/embed/workouts?w=unfRZZtBWxQ . Trzeba było nadrobić za wczoraj, gdzie samopoczucie było kiepskie i odpuściłem wszelkie aktywności.

Najgorsze jest to, że zaraz idę na siłownie robić...nogi :P Na szczęście po treningu bez cardio już, bo chyba musiałbym sobie je później odjąć żeby ulżyć sobie w cierpieniu :P

Podczas wyprawy zjadłem 2x35g płatków owsianych + 2x 25g izolatu Scitec (smak truskawka mega!) oraz zapijałem w międzyczasie bcaa (15g)

A wczoraj przyszła właśnie nowa paczuszka, mniam mniam :)

(Wiaderka już niestety świecą pustkami :( ) nowe smaki truskawka i wanilia, są mega. Wczoraj zrobiłem dla siebie i lubej 200g truskawek lekko zmrożonych, 8kostek lodu, 70g izolatu waniliowego i blenderem to potraktowałem,

polecam Lanza :)

#redukcjazwykopem
Pobierz Lanza - Dieta 38/91



Dzisiaj dzień zacząłem od wyprawy w teren na rowerze http://ww...
źródło: comment_mvvVPaR0XkwtAqXOUkcLPjJE0nuKtuCY.jpg
  • 10
@RedBaron: Nie pytam czy się starasz, tylko czy jesz produkty, które nie mają chemii. Ja się starałem dzisiaj pouczyć....

Wiele osób widzi proszek i od razu chemia i fe,nie wiedząc nawet co tak naprawdę tam jest i jaki ma to wpływ na nasz organizm.

To czy ja zjem kurczaka i zostanie on strawiony i białka z niego i tak metabolizują w wątrobie czy zjem odżywkę to jeden pies. Wszystko w organizmie
@Lanza: Mienśnie Ci się w wodę zamienio od tych odżywek!!!


Poza tym szanuję za rower i truskawki mrożone :) uwielbiam je po prostu. A rowerem jeżdżę już tyle, że nóg po prostu teraz nie robię, bo bym nie dał rady. Samo jeżdżenie mnie dobija, bo mam takiego zajoba na tym punkcie, że non-stop się ze wszystkimi ścigam. A jak nie z kimś to sam ze sobą o czasy.

No i fajne
@neib1: Nie no trasa kozacka (jechałem przed siebie bo plan miałem inny) Wiejskie drogi, lasy, zieleń, ptasi śpiew i zajebista cisza, takie trasy mogę robić :) Chciałbym przekroczyć 200km ale to nie na tych oponach. Na tych obecnych zrobiłem 183km i byłem wrakiem człowieka (przy wadze 108kg :P

Jeśli zejdę do tych 85, zmienię oponki i trochę pojeżdżę to powinienem dać radę.

Co do odżywki to nawet już coraz mniej mi