Wpis z mikrobloga

no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym, własnym samochodem, zarobionym za własne pieniądze. beemka póki co wyglada zwyczajnie, ale plany są - gorzej z funduszami :( małymi kroczkami z brzydkiej poczwary stanie sie piękną bestią, to tylko kwestia czasu :) 1999rok, 318i, 118KM, pomimo słabej powłoki lakierniczej w przedliftowych e46 tutaj stan wręcz perfekt :) owszem, ma parę wad, ale jak na 17letnie auto nie ma na co narzekać #pokazauto #chwalesie #bmw #samochody
misticusa - no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym,...

źródło: comment_RCkgO2kh6xaRfXFaVhIIyqiTcFgcn5Te.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@bidzej: to jest swoją drogą ciekawe, nie mam nic do takiego podejścia żeby nie było że bóldupię bo nie dotyka mnie to w ogóle, ale trudno mi przekonać siebie do takiego wizualnego tuningu polegającego na udawaniu mocniejszego samochodu niż jest naprawdę - koła 18, dwururka, w tym przypadku Mpakiet, a w środku 118 koni z których zostało pewnie ze 100 i pod większą górkę z obciążeniem na takich kołach chyba trzeba
  • Odpowiedz
@misticusa: za te pieniądze co zapłaciłes ja bym kupił e39 z jakimś galantym silnikiem w benzynie. Ale życze ci zeby chodził ci bez najmniejszych awari.
Tylko prośba jak bedziesz coś dłubał to nie zrób z niego gónowozu po wiejskim tuningu z parapetem na gołębie:) zrób go ze smakiem i niech kazdy ci zazrości.
  • Odpowiedz